BIST 11.116
DOLAR 33,10
EURO 36,26
ALTIN 2.633,75
HABER /  POLİTİKA

Erdoğan bir tek onunla tokalaşmadı

Bütçe görüşmeleri başladığı gibi bitişi de hareketli geçti. Erdoğan, İnce'ye olan tavrını hareketiyle de gösterdi.

Abone ol

TBMM'de kabul edilen 2013 bütçesinin ardından muhalefet sıralarına teşkkür ziyaretinde bulunan Başbakan Erdoğan CHP'li Muharrem İnce ile tokalaşmadı.

2013 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısı, TBMM Genel Kurulu’nda Kabul edildi. Oylamanın ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bir teşekkür konuşması yaptı.

Konuşmasında bir de güzel bir haber paylaşan Erdoğan, “Bütçe kapanış müzakereleri esnasında merkez bankamızın altın dahil döviz rezervlerinin 120 milyar 586 milyon dolarla bir başka tarihi rekor kaydettiğini tekrar müjdelemek istiyorum.” ifadelerini kullandı.tokalaşma.jpg

Başbakan Erdoğan, “İnşallah 2012 yılını başka rekorlarla kapatacak, 2013’te de ülkemizi hep birlikte istikrarla güvenle kardeşlik ve dayanışmayla büyütmeye devam edeceğiz. Bir kez daha yüce heyetinize tebrik ediyorum.” şeklinde konuştu.

BİR TEK İNCE İLE TOKALAŞMADI

Bütçe onaylandıktan sonra yaptığı teşekkür konuşmasının ardından Erdoğan, muhalefet vekilleri ile tokalaştı. BDP grup başkanvekilleri ile tokalaşan Başbakan Erdoğan, CHP'den Muharrem İnce ile tokalaşmadı. İnce, oylamadan önce söz olarak AK Parti hükümetini eleştirmişti. Muharrem İnce konuşmadan önce de Başbakan Erdoğan dışarı çıkmıştı.

ERDOĞAN'IN KENDİSİ KONUŞURKEN DIŞARI ÇIKMASINI 'ONUR' OLARAK NİTELEMİŞTİ

Muharrem İnce de bugünkü konuşmasında, geçtiğimiz yılki bütçe görüşmelerinde yaptığı konuşma sırasında da Erdoğan'ın dışarı çıktığını hatırlatarak, bunun kendisi için "bir onur" olduğunu dile getirmişti.