BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 441,83
HABER /  ÇALIŞMA HAYATI

Emeklilere Kurban Bayramı ikramiyesinin ödeneceği tarih belli oldu! İşte ikramiye tarihleri

Kurban Bayramı nedeniyle emeklilere verilecek olan Bayramı İkramiyesi'nin ödenme tarihi belli oldu... Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 12 milyon emeklinin ikramiyesinin 17-29 Temmuz arasında ödeneceğini duyurdu...

Abone ol

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, yaklaşık 12 milyon emeklinin Kurban Bayramı ikramiyelerinin 17-29 Temmuz tarihleri arasında ödeneceğini açıkladı.
 
Bakan Selçuk, emekli ve hak sahiplerinin farklı tarihlerde bankaya giderek mağduriyet yaşamaması için Kurban Bayramı ikramiyelerinin emekli aylıkları ile birlikte hesaplara yatırılacağını bildirdi.
 
Bakan Selçuk, zamlı Temmuz aylıkları ile Kurban Bayramı ikramiyelerinin, SSK’lı emeklilerimiz için 17-26 Temmuz tarihleri arasında, Bağkur’lu emeklilerimiz için de 25-28 Temmuz tarihleri arasında aylık ödeme günlerinde hesaplara yatırılacağını ifade etti.
 
Ayrıca, Bakan Selçuk Emekli Sandığı kapsamında olan vatandaşlarımızın Ağustos ayına ilişkin aylıklarının, Kurban Bayramına denk gelmesi nedeniyle Temmuz aylık farkının, Ağustos aylıklarının ve Kurban Bayramı ikramiyelerinin birlikte ödeneceğini kaydetti.
 
Bu kapsamda Ziraat Bankası’ndan her ayın 1. ve 2. gününde aylıklarını alanlara 28 Temmuz’da, 3. 4. ve 5. Gününde aylıklarını alanlar da 29 Temmuz’da ödemeler gerçekleştirilecek. Aylıklarını diğer bankalardan alan emeklilerimize ise 28 Temmuz’da ödeme yapılacak.
 
”Emeklilerimizin Yanında Olmaya Devam Edeceğiz”Emeklilerin yanında olmaya devam edeceklerini belirten Bakan Selçuk, “Çalışarak ülkemizin kalkınmasına katkı sunan, üreten, alın teri döken, ülkemizin her bir karışında emeği ve hizmeti olan emeklilerimize ikramiyelerinin hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Şimdiden aileleri ile birlikte hayırlı bayramlar geçirmelerini diliyorum.” dedi.

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri Uyuşturucu Baronu Nejat Daş'a Emniyet Müdürü makam aracı vermiş! Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
Ekrem İmamoğlu'nun 'Ayasofya' sessizliğine yönelik olay yorum!
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Hafter'e yönelik bir saldırıya Türkiye de katılabilir!
15 Temmuz şehidinin eşi: O gece 'gitme' dedim, şimdi olsa 'git' derdim
Merkez Bankası'ndan kritik değişiklikler! Yürürlüğe girdi
İzmir'de 43 yaşındaki kadının apartmanda sır ölümü!
Koronavirüsü hafife alan ABD Başkanı Donald Trump ilk kez maske taktı
ABD'den YPG'li isme skandal ziyaret! Bakın neler konuştular
Çorum'da evladını kurtarmak isterken kendisi ölüme gitti
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun kayınpederi Metin Dinç hayatını kaybetti
Bir yaşındaki çocuk 5'inci kattan düştü, babanın feryatları yürek dağladı
Yorumlar 8 yorum