BIST 1.409
DOLAR 8,07
EURO 9,69
ALTIN 450,93
MEDYA

Elimi Bırakma 37. bölüm 2. fragmanı

Elimi Bırakma dizisi 37. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma 37. yeni bölümüyle 21 Nisan 2019 Pazar akşamı TRT 1'de olacak. Elimi Bırakma'nın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Elimi Bırakma 37. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde neler yaşanacak? Elimi Bırakma 21 Nisan 2019 Pazar akşamı TRT 1'de...

Amerika’da aşçılık okuyan Azra, babasının doğum günü için yurda geri döner. Gelmesiyle birlikte bir gecede yıkılan dünyasına karşı kardeşi Mert’le bilinmez diyarlara yelken açar.

Çelen grubunun varisi olan Cenk, Amerika’daki okuduğu okuldan atıldığının haberiyle gelir. Cenk, ailesini ve özellikle Feride Hanımı şaşkınlığa uğratır. Cenk’in asi tavırları durumu daha da zorlaştırır. Cenk’in bu durumu Çelen ailesini büyük sürprizlere gebe bırakır.

Feride Hanım, fakirlere yoksullara yardım eder, ailesi için her şeyi yapar ve oğlunun yarattığı boşluğu bu şekilde doldurmaya çalışır. Hayatını hep başkalarına adamakta, torunlarını her şeyin üstüne koymaktadır. Ama buna rağmen verdiği emekleri boşa gittiğini ailesini tanıyamadığını görmektedir. Feride Hanım şimdi de son sınavını ailesi ile verecektir.

Azra ve Cenk'in hayatları küçük bir tesadüfle kesişir ancak bu tesadüf hayatlarını birbirine bağlayacak olan ilk kıvılcım olacaktır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
İstanbullu Gelin 81. bölüm 2. fragmanı
Gülperi 29. bölüm fragmanı
Tekirdağ'da kanseri yenen öğretmene okulunda göz yaşartan karşılama
İstanbul'da çalınan araç Suriye'de bulundu
Tekirdağ'da facianın eşiğinden dönüldü
Hatay'da Asi Nehri’ne atlayan kadının cesedine ulaşıldı
Karabük'te yoldan çıkan otomobil takla atarak refüje düştü
Adana'da eşi, baldızı ve kayınbiraderini öldüren zanlı yakalandı
18 Nisan Türkiye Gündemi yeni
Ekrem İmamoğlu: Bundan sonra herkese aynı yemek gelecek
Yorumlar