Elçin Sangu Kimdir?

Kiralık Aşk dizisiyle hayatımıza giren Elçin Sangu son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri. Kırmızı saçlarıyla tanıdığımız Elçin Sangu'nun son halini görenler ise adeta şoke oldu. İmaj değişikliğine giden Elçin Sangu binlerce beğeni ve yorum aldı. Peki Elçin Sangu kimdir nereli kaç yaşında?  Elçin Sangu, 11 Temmuz 1985 tarihinde İzmir'de ailesinin tek çocuğu olarak doğmuştur. Çerkes kökenlidir. Mersin Üniversitesi Opera bölümünden mezun olan Elçin Sangu, Kiralık Aşk dizisiyle kariyerinde zirveye oturdu. 

Kiralık Aşk dizisiyle hayatımıza giren Elçin Sangu son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri. Kırmızı saçlarıyla tanıdığımız Elçin Sangu'nun son halini görenler ise adeta şoke oldu. İmaj değişikliğine giden Elçin Sangu binlerce beğeni ve yorum aldı. Peki Elçin Sangu kimdir nereli kaç yaşında? 


Elçin Sangu, 11 Temmuz 1985 tarihinde İzmir'de ailesinin tek çocuğu olarak doğmuştur. Çerkes kökenlidir. Mersin Üniversitesi Opera bölümünden mezun olan Elçin Sangu, Kiralık Aşk dizisiyle kariyerinde zirveye oturdu.