BIST 1.391
DOLAR 8,74
EURO 10,37
ALTIN 495,67
HABER /  POLİTİKA

CHP Sözcüsü Öztrak'tan İstanbul ile ilgili son dakika açıklamalar!

CHP Sözcüsü Faik Öztrak'tan İstanbul'da yeniden seçim ile ilgili son dakika açıklamalar

Abone ol

CHP Sözcüsü Öztrak, "6 Mayıs darbesi sadece Ekrem İmamoğlu'nu değil 82 milyon yurttaşımızı mağdur etti" ifadelerini kullandı.

"Dokunulmazlık kaldırılacakmış yapabiliyorlarsa buyursun yapsınlar" diyen CHP Sözcüsü Öztrak'ın açıklamalarından satırbaşları şöyle:

"Sandık darbesi milletimizin sırtına büyük yükler yüklecektir"

-Hazine'nin yurtdışından borçlanma maliyetleri artacak. Türk Lirası'nın değer kaybı pahalılığı daha da azdıracak. Son 39 günde dolar kurunda meydana gelen 69 kuruşluk artış şirketlerin bilançosuna 136 milyar liralık ek zarar olarak yansıyacak. Sandık darbesi milletimizin sırtına da büyük yükler yüklecektir.

''Milletimiz seçim değil geçim peşinde''

-6 Mayıs darbesi sadece Ekrem İmamoğlu'nu değil 82 milyon yurttaşımızı mağdur etti. Darbeciler ramazanın ilk orucunu kul hakkı yiyerek açtılar. Milletimiz seçim değil geçim peşinde. Milleti unuttular. Millet feryat etmeye başladığında hemen rahatsız oluyorlar. Vatandaşa ayar vermeye kalkıyorlar. Akıllarında varsa yoksa İstanbul ve İstanbul'un rantı. Derdime çare diyenlere basıyorlar fırçayı. 23 Haziran'da İstanbul'da daha büyük bir zafer kazanacağız. Her şey çok güzel olacak.

Bağış kampanyası

-Bazı bankalar gönderilen bağışlarla ilgili olarak alıcı kısmına Sayın Ekrem İmamoğlu'nun ismi yazıldığı için bunu geri iade ediyorlarmış. Hesaplar CHP Genel Merkezi'ne ait olduğundan alıcı ismi olarak CHP Genel Merkezi yazılırsa bu tür sıkıntılar önlenmiş olacak.

"Dokunulmazlık kaldırılacakmış"

-Dün Devlet Bahçeli'nin dokunulmazlıkla ilgili açıklaması oldu. Bu açıklamanın ne olduğunu anlamadık. MHP Grubu'nun lideri Bahçeli hodri meydan diyoruz. Dokunulmazlık kaldırılacakmış yapabiliyorlarsa buyursun yapsınlar.''

ÖNCEKİ HABERLER
100 bin polis İstanbul'da mı oy kullanacak? İçişleri Bakanlığı son noktayı koydu
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Mustafa İslamoğlu'ndan İstanbul tepkisi! Haksızlık karşısında susmayacaksın
Meme küçültme ameliyatı nasıl yapılır? Sarkık göğüsten kurtulmanın yolu
İmamoğlu mu Yıldırım mı? İşte ankette çıkan çarpıcı sonuçlar
Bayram ne zaman 2019 Ramazan bayramı hangi gün başlıyor?
Almanya, Fransa ve İngiltere Dışişleri Bakanları İran’ı uyardı
Anlaşma sağlandı! Yıllık 120 milyon euro
MHP'den 'Bahçeli yok hükmünde' diyen CHP'ye yanıt
Futbolda geçen ay en çok onlar konuşuldu
Yorumlar 13 yorum