BIST 7.986
DOLAR 28,86
EURO 31,57
ALTIN 1.888,49
HABER /  SPOR

Beşiktaşın yeni transferi iddialı

Gençlerbirliği'nden gelen Ayhan Tuna Üzümcü, "hedeflerinin büyüdüğünü" belirtti.

Abone ol Beşiktaş'ın, Gençlerbirliği'nden transfer ettiği futbolcu Ayhan Tuna Üzümcü, siyah-beyazlı kulübe geldiği için tatlı bir telaş yaşadığını belirterek, ''Hedeflerim büyüdü, sorumluluklarım arttı. Bunun farkındayım. Özellikle savunma bloğunda ciddi bir mücadele yaşanacak'' dedi.

Ayhan Tuna Üzümcü, Beşiktaş TV'ye yaptığı açıklamada, geçen sezon forma giydiği Gençlerbirliği'nin iyi bir sezon geçirmediğini, ancak kendisinin iyi bir performans ortaya koyduğunu ve süreklilik sağladığını, bunun semeresini de Beşiktaş'a transfer olarak gördüğünü söyledi.

Futbol yaşamı boyunca sürekli yükselen bir performans grafiğine sahip olduğunu ve bunun Beşiktaş'ta da devam edeceğine inandığını dile getiren Ayhan Tuna Üzümcü, sürekli kendini geliştirmek istediğini, bunun için çalışmalar yaptığını kaydetti.

Tuna, güçlü olabilmenin önemine değinirken, ''Güçlü olduğunuz zaman, sahada yeteneklerinizi kullanabiliyorsunuz. Önemli olan güçlü olabilmek, kalabilmek. Güçlü kaldığınızda tekniğinizi, süratinizi daha iyi kontrol edebiliyorsunuz. Ben öncelikle güçlü olup, takıma daha fazla katkı sağlamak istiyorum'' şeklinde açıklamada bulundu.