HABER /  SPOR

Başkan açıkladı! Emre Kılınç için Beşiktaş'tan resmi teklif aldık

Demir Grup Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, Emre Kılınç'ın transferi için Beşiktaş'tan resmi teklif aldıklarını açıkladı.

Demir Grup Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, Emre Kılınç için Beşiktaş'ın resmi teklifte bulunduğunu ancak kulübün menfaatine olmadığı için bu teklifi reddettiklerini söyledi.

Otyakmaz, Sivasspor'un Beşiktaş'ı 3-0 yendiği maçın ardından Yeni 4 Eylül Stadı çıkışında gazetecilere yaptığı açıklamada, karşılaşmada baygınlık geçiren kaleci Mamadou Samassa'nın tomografisinin çekildiğini ve hastanede müşahade altında kalacağını belirtti.

"Reddetmek durumunda kaldık"
Sivasspor'un orta saha oyuncusu Emre Kılınç için Beşiktaş'ın resmi teklifinin olup olmadığının sorulması üzerine Otyakmaz, "Resmi bir teklif yapıldı ama Sivasspor'un menfaatine olan bir teklif değildi, teklifi reddetmek durumunda kaldık. Herhangi bir takas söz konusu değil. Ancak belirli bir bonservis olursa bu transferin gerçekleşebileceğini söyledik. Kendileri de o rakamlara yaklaşamadıkları için transfer kapanmış durumda" diye konuştu.

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Erdoğan'a hakaret ettiği iddia edilen muhtara tutuklama
Hacamat takvimi Ağustos 2019 hangi günler yapılır?
Fenerbahçe'nin muhtemel 11'i belli oldu
AÖL ek sınav ne zaman MEB 2019-2020 iş takvimi sınavları
İnanılmaz olay! 3 ayda 2 kez doğum yaptı
Ankara-İstanbul hızlı tren biletleri 2020 zam mı geldi?
Yorumlar