HABER /  POLİTİKA

Bakan Akar'dan Bahçeli'ye ziyaret

Demirören Haber Ajansı

MİLLİ Savunma Bakanı Hulusi Akar, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret ederek, savunma ve güvenlik konularında görüş alışverişinde bulundu.

Bakan Hulusi Akar, savunma ve güvenlik konularında görüş alışverişinde bulunmak üzere MHP Lider Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti. Parti Genel Sekter Yardımcısı Fatih Çetinkaya tarafından karşılanan Bakan Akar, MHP Lideri Bahçeli ile yaklaşık 20 dakika görüştü.

Basına kapalı gerçekleşen görüşme sonrası Bakan Akar, gazetecilere açıklamada bulundu. Bakan Akar, Bahçeli'ye savunma ve güvenlik konusunda bilgi sunduklarını söyleyerek, "Kendi görüşlerini, önerilerini dinledik. Güzel bilgi alışverişi oldu" dedi.

'Cumhurbaşkanımız Trump ile bir araya gelecek'
Bakan Akar, aynı çerçevede diğer siyasi parti genel başkanlarıyla da görüşeceğini dile getirerek, "Şu anda Türkiye Cumhuriyeti devleti olarak izlediğimiz politikalarla, konularla alakalı görüş alışverişini sürdürüyoruz. Çalışmalarımız devam ediyor. Bu hafta Amerikan Savunma Bakanıyla, NATO Savunma Bakanları toplantısı çerçevesinde bir araya geleceğiz. Daha sonra Cumhurbaşkanımız G-20 çerçevesinde Amerikan Başkanı'yla bir araya gelecekler. Dolayısıyla bunun öncesinde bu şekilde yaptığımız ziyaretlerle hem yaptıklarımızı hem de Sayın Genel Başkanların görüş ve önerilerini dinleme fırsatı bulduk" dedi.

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Newcastle United Benitez'le yolları ayırdı
PKK yüzenden durdurulan Van-Tahran seferleri yeniden başladı
Tezkeresine 5 gün kalmıştı! Kaza kurşunu ile şehit oldu
Final sonrası Fenerbahçe'ye ceza yağdı
Seçimin bitmesiyle boşalan tatil köyleri dolup taştı
2020 Ocak ayı hacamat günleri hangi günlerde yaptırılmaz?
Yorumlar 2 yorum