HABER /  GÜNCEL

Aslan Burcu Hande Kazanova 10-16 Haziran 2019 maddi konular önemli

10-16 Haziran 2019 haftasında Aslan burcunu neler bekliyor? Astroloji uzmanı Hande Kazanova Aslan burcunu sizler için yorumladı. Bu hafta sağlığınızı ve ruh halinizi kötü etkileyecek olaylardan kaçının. Büyük girişimleriniz için hafta başınızı kullanabilirsiniz.

Haftaya maddi konular ön planda olarak başlayacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslan’lar. Sosyal çevrenizin aktif olduğu bir hafta olacak. Bu pazartesi karşınıza değişik yerlerden güzel fırsatlar gelebilir. Bu fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Günlük hayatınızın sorumlulukları bu hafta üzerinize yük olabilir. Sorumluluklarınızı yerine getirmek istemeyebilirsiniz. Cuma gününe dikkat etmelisiniz.

Hem iş alanlarınızda hem de sağlığınızla ilgili konularda enerjinizi doğru kullanamayacaksınız. Bu dönemde sakin davranmaya çalışmalısınız. Anlık çıkışlarınız ya da birisinin size düşmanca tavırları gibi durumlar olabilir.

Bu hafta sağlığınızı ve ruh halinizi kötü etkileyecek olaylardan kaçının. Büyük girişimleriniz için hafta başınızı kullanabilirsiniz. İhmal ettiğiniz birtakım komuların üzerine düşmek için uygun bir hafta olacak. Diğer taraftan riskli işlerden kaçınmalısınız. Güzel bir hafta diliyorum.

ÖNCEKİ HABERLER
Hafta iletişimsel işlerle başlıyor Yengeç Burcu Hande Kazanova 10-16 Haziran 2019
İkizler Burcu Hande Kazanova yakın çevre önemli 10-16 Haziran 2019
Eğitimsel konular ön planda 10-16 Haziran 2019 Boğa Burcu Hande Kazanova
Putin'den Türkiye-Rusya iş birliğine övgü
Galatasaray'dan orta sahaya sürpriz isim!
Magnum çekiliş sonuçları hangi gazetede yayımlanacak ne zaman?
Yorumlar