BIST 1.103
DOLAR 7,69
EURO 9,00
ALTIN 467,23
HABER /  DÜNYA

ABD'li uzman Micheal Doran'dan itiraf! YPG PKK'dır ve Türkiye'yi bölmeye çalışıyor

PKK ile YPG'nin aynı terör örgütü olduğunu ve Türkiye'yi bölmeye çalıştığını vurgulayarak ABD'nin YPG destekleyerek yanlış politika uyguladığını söyledi.

Abone ol

ABD'de bir programda Ulusal Güvenlik Konseyi yöneticiliği ve ABD Savunma Bakanlığı'nda müdür yardımcılığı yapmış Michael Doran, PKK'nın Türkiye'yi parçalamak isteyen bir terör örgütü olduğunu söyledi.

Barış Pınarı Harekatı'na karşı en büyük tepki ABD ve ABD basınından geliyor. ABD basını özellikle manipüle edici ve yalan haberlerle dünyanın, Türkiye'nin düzenlediği Barış Pınarı Harekatı'na karşı çıkmasını amaçlamıştı.

ABD'de gündem yine Barış Pınarı Harekatı

ABD merkezli FOX televizyon kanalında gündem, ABD ile yapılan anlaşma sonrası ara verilen Barış Pınarı Harekatı ve bunun etkileriydi. ABD Başkanı Donald Trump'ı eleştiren, yapılan anlaşmanın Kürtleri terk etmek olduğu ve DEAŞ'ı tekrar canlandıracağını savunan televizyon sunucusu, programa katılan konuğundan beklemediği cevaplar aldı.

YPG PKK'dır

Ulusal Güvenlik Konseyi'nde üst düzey yöneticilik ve ABD Savunma Bakanlığı'nda müdür yardımcılıkları yapmış olan Micheal Doran, PKK ile YPG'nin aynı terör örgütü olduğunu ve Türkiye'yi bölmeye çalıştığını vurgulayarak ABD'nin YPG destekleyerek yanlış politika uyguladığını söyledi.

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri PKK/YPG'lilerin sosyal medya manipülasyonu hız kesmiyor Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
Yiğit Doğan kimdir Gülnur Güneş'in eşi kaç yaşında mesleği ne?
Gülnur Güneş kiminle evlendi eşi Yiğit Doğan kimdir ne iş yapıyor
Brent petrolün varili 59,21 dolar
Gülnur Güneş kimdir babası ne iş yapıyor bilinmeyen ailesi
The Times kara propagandaya dört elle sarıldı iddialar soruşturulsun
Cezaevi virüs izni uzayacak mı Adalet Bakanlığı bilgisi
Yorumlar 1 yorum