HABER /  GÜNCEL

50 santimlik delik açıp 3 milyon lira çaldılar!

İstanbul’da gece yarısı duvarına 50 santimetrelik delik açtıkları döviz bürosuna giren hırsızlar, 2 milyon 750 bin TL’lik döviz ile 2 kilo altını alıp kaçtı. Şüpheliler, kamera görüntülerini yanlarına almayı da ihmal etmedi

İSTANBUL Tuzla, inanılmaz bir hırsızlık olayına tanıklık etti. 4 Kasım gecesi İçmeler Mahallesi E-5 Karayolu üzerindeki bir döviz bürosunun duvarına hırsızlar yaklaşık 50 santimetrelik bir delik açtı. İşyerinde 1 saat kaldıkları tahmin edilen soyguncular, delerek açtıkları kasada bulunan 2 milyon 750 bin TL’lik döviz ile yaklaşık 300 bin TL değerindeki 2 kilo altını çaldı. Aynı delikten çıkan zanlılar izlerini kaybettirdi.

Gazete Habertürk'ten Merve Günver'in haberine göre döviz bürosunun sahibi, soyulduğunu gün aydınlandığında işyerini açınca fark etti. Polis ekipleri, döviz bürosuna giderek inceleme yaptı. Şüphelilerin kaçarken, güvenlik kamera kayıt sisteminin bulunduğu kasayı da yanlarına aldığı ortaya çıktı. Parmak izi arayan polis, bölgedeki diğer güvenlik kameralarından hırsızların kimliğini belirlemeye çalışıyor.

ÖNCEKİ HABERLER
FETÖ'cü Emre Uslu umudunu bakın kimlere bağladı
Cem Uzan gözünü başkanlığa dikti! Resmen aday oldu...
Seçim barajı düşecek mi? İşte AK Parti'nin ittifak planı
Kurnaz Ulusalcı Meral Akşener! Girdiği listeye bakın
Acil servislerde 'Kırmızı Işık' dönemi başlıyor
Müslüm Gürses'in babası Mehmet Akbaş kimdir ne zaman öldü?
Yorumlar