BIST 1.471
DOLAR 7,42
EURO 8,97
ALTIN 412,30
HABER /  EĞİTİM

E-yds 23 Aralık giriş yeri belgesi sorgulama saate dikkat!

E yds giriş yerleri ÖSYM sorgu ekranı belli oldu. 23 Aralık 2017 Cumartesi günü yapılacak olan e yds giriş yerleri belli oldu. E yds 2017 giriş belgeleri internethaber.com'da.

Abone ol

Binlerce adayın gireceği YDS'nin internet üzerinden yapılan sınavı e yds giriş yerleri belli oldu. 2017'nin son sınavı olan e yds giriş yerleri ve e yds ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

e-YDS sınav giriş yerlerinin açıklandığı haberi ÖSYM'nin resmi sayfasından duyuruldu. 23 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşecek olacan e-YDS sınavına sayılı günler kaldı. Sınava az bir süre kala, adaylar sınav giriş yerlerini araştırıyorlar. Peki e-YDS sınav giriş belgesine nasıl ulaşılır. İşte e-YDS hakkında detaylar.

E YDS GİRİŞ YERLERİ "23 Aralık 2017 tarihinde saat 14:45’de uygulanacak olan e-YDS 2017/10 adaylarının sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini, T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile ÖSYM’nin internet adresinden ilan edildi. 

E YDS SINAV GİRİŞ SAATİ Saat 14:30'dan önce sınav binasına giriş yapılacak olup bu süreden sonra adaylar sınav binalarına alınmayacaklardır.

ÖNCEKİ HABERLER
Sağlıkta Suriyeli doktor dönemi başladı
2 kız öğrenci 'Kırgın Çiçekler'den etkilenip intihara kalkıştı
IŞİD'in celladı Hatay'da yakalandı! Bakın kim o insan kasabı?
Herkes onu konuşuyor kimdir bu Fahrettin Paşa çocuklarına bakın
ABD'deki Hakan Atilla davasında flaş gelişme
Taşeronda kadroya geçiş tarihi bakan duyurdu
Zarrab davasına bakan hakimin otel faturası FETÖ'den
Cam filminde flaş gelişme o araçlar ağır kusurlu sayılacak
ABD'li kaynanadan Türk damada şok plan
Esenler'de korkunç kaza lüks araç alev topuna döndü
Yorumlar