HABER /  EĞİTİM

E-yds 23 Aralık giriş yeri belgesi sorgulama saate dikkat!

E yds giriş yerleri ÖSYM sorgu ekranı belli oldu. 23 Aralık 2017 Cumartesi günü yapılacak olan e yds giriş yerleri belli oldu. E yds 2017 giriş belgeleri internethaber.com'da.

Binlerce adayın gireceği YDS'nin internet üzerinden yapılan sınavı e yds giriş yerleri belli oldu. 2017'nin son sınavı olan e yds giriş yerleri ve e yds ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

e-YDS sınav giriş yerlerinin açıklandığı haberi ÖSYM'nin resmi sayfasından duyuruldu. 23 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşecek olacan e-YDS sınavına sayılı günler kaldı. Sınava az bir süre kala, adaylar sınav giriş yerlerini araştırıyorlar. Peki e-YDS sınav giriş belgesine nasıl ulaşılır. İşte e-YDS hakkında detaylar.

E YDS GİRİŞ YERLERİ "23 Aralık 2017 tarihinde saat 14:45’de uygulanacak olan e-YDS 2017/10 adaylarının sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini, T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile ÖSYM’nin internet adresinden ilan edildi. 

E YDS SINAV GİRİŞ SAATİ Saat 14:30'dan önce sınav binasına giriş yapılacak olup bu süreden sonra adaylar sınav binalarına alınmayacaklardır.

Yorumlar