eposta yazdır zoom+ zoom-

WhatsApp iOS için yeni bir dönem başladı

WhatsApp iOS için yeni bir dönem başladı

WhatsApp, Android kullanıcıları için düzenli olarak Beta testlerine devam etmekte. iOS kullanıcıları için biraz daha farklı olan durumda ise Beta testlerine sadece programa kayıtlı olan kullanıcılar katılabiliyordu. Bugün alınan karar ile birlikte WhatsApp iOS için Public Beta dönemi resmen başladı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 09-11-2018 12:39 - Güncelleme: 09-11-2018 12:39

Bugün alınan karar doğrultusunda, artık tüm iOS kullanıcıları en son yenilikleri Beta sürümleri ile birlikte kullanabilecek. Public Beta testlerine katılmak isteyen iOS kullanıcılarının bu kısım da tek yapması gereken ise, App Store üzerinden TestFlight uygulamasını indirmek yeterli olacak.

WhatsApp iOS Public Beta testlerine nasıl katılım sağlanır?
App Store üzerinden TestFlight uygulamasını indirdikten sonra, beta testlerine geçebilmek için karşınıza çıkan ekrandan ”Start Testing (Teste Başla)” seçeneğine tıklayın. Teste Başla tıkladıktan sonra bu sayfadan TestFlight uygulamasına yönlendirileceksiniz.

Uygulamaya yönlendirildikten sonra beta testlerine katılım şartlarını ve koşullarını kabul edin. Tüm bunları yaptıktan sonra geriye kalan tek işlem ise, App Store üzerinden indirmiş olduğunuz TestFlight uygulamasından, WhatsApp’ın Beta sürümünü indirmek. Böylece sizde, en son gelen yenilikleri herkesten önce deneyimleyebileceksiniz.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN WhatsApp iOS için yeni bir dönem başladı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro