BIST 1.331
DOLAR 7,81
EURO 9,48
ALTIN 461,39
HABER /  GÜNCEL

Öztürk Yılmaz çok sert konuştu 'Rezil kepaze ol'

Ezan çıkışı ile gündeme gelen CHP'li vekil Öztürk Yılmaz, parti disiplinine sevk edilince bugün basın açıklaması yaptı. İsim vermeden Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştiren Yılmaz "Genel başkanlık olarak bir hazırlığımın olduğunu biliyorsun. İstifa etmiyorum ne yapıyorsan yap. Sıkıyorsa at beni buradan rezil ol kepaze ol" dedi

Abone ol

CHP'nin dün kesin ihraç istemi ile disipline sevk ettiği Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, bugün mecliste basın toplantısı düzenledi. Partinin kendisini disipline sevk etmesini değerlendiren Yılmaz ''Bu disiplin soruşturması yanlıştır, hukuksuzdur kınıyorum" dedi.

CHP yönetimine sert tepki gösteren Yılmaz'ın açıklaması şöyle:
"Bu CHP'de farklı bir yerde olduğumuzun göstergesidir. Eğer kendi partisinde kendi milletvekillerine karşı sansür uyguluyorlarsa bu CHP'nin politikası olamaz.

SEÇİM KAYBETTİN HALA KOLTUKTASIN
Koca CHP'de sanki Cumhurbaşkanı adayı yokmuş gibi dışarıdan devşirme adaylar için kulisler yapanlar CHP'nin politikalarını ihlal etmişlerdir. Siz birisine diktatör diyorsanız siz kendi partinizin içerisinde onun bir karbon kopyası olursanız bu CHP'nin politikasına aykırıdır. Bütün seçimleri kaybedip hala koltuğunu terk etmeyen anlayış CHP politikası olamaz. Sana olan umudumu kesmiş bitirmişim ben. Hesabın benim önümü kesmek beni şeytanlaştırmak sen neyi savunuyorsun?

BENİ RAKİP GÖRÜYORSUN
Sen istiyorsun ki Öztürk Yılmaz partiden defolup gitsin istiyorsun çünkü sen beni rakip olarak görüyorsun. AKP ile iş tutuyorsun yanlış yoldasın. Partiyi zorlama hala yerel seçimlerde  de yanlış yoldasın. Arkamda duramadın trollere teslim ettin. İstiyorsun ki çekip gideyim. Sen yönetemiyorsun ben de bir hazırlık içindeyim biliyorsun. Genel başkanlık olarak bir hazırlığımın olduğunu biliyorsun. Sen beni rakip olarak görüyorsun. Parti içindeki yükselişimden rahatsızsın. Tarih seni yargılayacak. Siz aşağılık bir işe imza attınız. İstifa etmiyorum ne yapıyorsan yap. Sıkıyorsa at beni buradan rezil ol kepaze ol.''

ÖNCEKİ HABERLER
İsrafil Kışla aslen nereli eşi ve 5 çocuğu kimdir?
Nevzat Tarhan: Leyla ile Mecnun'u tedavi ederdik!
Hastalardan 20 bin lira 'bıçak parası' alan profesör tutuklandı
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan duyurdu: Zeytin Dalı Sınır Kapısı açıldı
Mehmet Günsür ailesi kimdir babası Teoman Günsür ölüm nedeni
Haftasonu kasap manav açık mı saat kaçta açılıyor-kapanış saati
Yorumlar 51 yorum