eposta yazdır zoom+ zoom-

Pamukoğlu Büyükanıt'la dalga geçti

Pamukoğlu Büyükanıt'la dalga geçti

Osman Pamukoğlu, Beyaz TV'de konuk olduğu programda Yaşar Büyükanıt'ı sert sözlerle eleştirdi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 25-08-2011 12:13 - Güncelleme: 22-10-2015 05:40

HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu Beyaz Tv ekranlarında katıldığı programda eski genelkurmay başkanı Yaşar Büyükanıt ile ilgili sert ifadeler kullandı.

"KARAYILAN OLAYI FANTASTİKTİR"

Özay Şendir ve Sevilay Yükselir'in modaretörlüğünü yaptığı programa konuk olan Pamukoğlu, terör sorunu ve çözümüne ilişkin çeşitli çeşitli önerilerde bulundu. Murat Karayılan'ın yakalandığı yönündeki iddalara da yanıt veren Pamuokoğlu, gelişmeleri fantastik olarak nitelendirdi.

"BÜYÜKANIT ÇOK TELEVİZYON İZLEMİŞ"

Yaşar Büyükanıt'ın genelkurmay başkanlığı döneminde, 'PKK kamplarını BBG evi gibi izliyoruz, gözetliyoruz, kuş bile uçurtmuyoruz' sözlerini eleştiren Osman Pamukoğlu: ''Çok televizyon izlemiş o. Dizilere de meraklıydı zaten. Herkesin yeri belli. Siz tilki avı bilir misiniz. Bilmeyince her şey zorlaşıyor. Herkesin yeri belli. Türkiye Cumhuriyeti'ndeki yerleri de belli, Kuzey Irak'ta da belli, İran'da da belli'' ifadelerine yer verdi.

PAYLAŞ tw fb

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro