eposta yazdır zoom+ zoom-

Mesut Yılmaz gözyaşları içinde anlattı! Oğlum 7 yıldır...

Gazeteci Taha Akyol, oğlunu kaybeden Mesut Yılmaz'ın kendisine oğlunun son durumunu anlatırken gözyaşlarını tutamadığını söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 18-12-2017 15:41 - Güncelleme: 18-12-2017 15:41

Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın büyük oğlu Mehmet Yavuz Yılmaz, babasının tabancasıyla Beykoz'daki evlerinde intihar etti. 38 yaşında yaşamına son veren Mehmet Mesut Yılmaz için İstanbul'da cenaze töreni düzenlendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve birçok siyasi ismin katıldığı cenaze töreninde, Mesut Yılmaz ile kısa bir konuşma yapan gazeteci Taha Akyol, aralarında geçen konuşmayı anlattı.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI: Mesut Yılmaz'ın kendisine oğlunun tedaviyi kabul etmediğini söylediğini belirten Taha Akyol, bu sırada Mesut Yılmaz'ın gözyaşlarını tutamadığını da sözlerine ekledi.

HAYATTA HİÇBİR ŞEYDEN MUTLU OLMUYORDU: Taha Akyol, Yılmaz'ın oğlu ile ilgili anlattıklarını şu sözlerle aktardı: "Mesut Bey ile konuştuk... ' 7 yıldır tedavi ediliyordu, fakat bir türlü çare bulamadık' dedi. 'Göstermediğimiz doktor kalmadı' dedi. Son olarak da 'tedaviyi reddediyordu' dedi. 'Hayatta hiçbir şeyden mutlu olmuyordu. Allah rahmet eylesin' dedi, bu sırada gözleri doldu.. Gözleri yaşarınca sohbeti kapattık."

BABASI ÖYLE DEYİNCE HASTA OLDUĞUNU ÖĞRENDİM: Yavuz’u ben çok yakında değil ama çocukluğundan tanırdım. Bundan 5-6 sene önce gördüğümde de gayet sıhhati yerinde, iş enerjisi yerinde bir çocuktu. Sonradan sohbet ettiğimizde babasının “ciddi problemleri var bakalım ne yapacağız” demesiyle hasta olduğunu öğrendim.
Sonradan öğrendik ki felce kadar gidecek bir şeymiş.

TAHAMMÜL EDEMEDİ: 38 yaşında bir delikanlı son derece iyi eğitimli, iş imkanı var, üniversite yönetim imkanı var, başarıları var. Ama düşünün ki felce doğru gidiyor. Tahammül edemedi demek ki. Allah rahmet eylesin Mesut Bey’e, Berna Hanım’a aileye, sabırlar diliyorum.

Yavuz Yılmaz'ın cenazesindeki sürpriz isimler! Tansu Çiller ve...

Yavuz Yılmaz'ın cenazesi Mesut Yılmaz ve Berna Yılmaz perişan

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Mesut Yılmaz gözyaşları içinde anlattı! Oğlum 7 yıldır... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR13 YORUM
  • Misafir 18 Aralık 2017 23:09 Allah rahmet eylesin..evlat acısı yaşayan biri olarak..aynı acıları yaşadık 23 yaşında tek oğlumuz rahmetli oldu..Allah onlara da sabırlar versin..

    CEVAP YAZ 6 5
  • Misafir 19 Aralık 2017 00:28 Allah sizlere sabır ve metanet versin. Rahmetlinin de toprağı bol olsun inşallah.

    0 0
  • Misafir 19 Aralık 2017 00:52 Rabbim sizede sabir versin okuyunca icinde acidi

    0 0
KİMDİR ?
Mesut Yılmaz
MESUT YILMAZ KİMDİR?

Ahmet Mesut Yılmaz ya da amcalarının soyadı ile Akçal. Aslen Rize Çayeli Çataldere/Cimil köyünden. 1947 yılındaİstanbul'da doğdu. İstanbul Erkek Lisesi'ni bitirdi. 1971 yılında Ankara Üniversitesi Si

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro