BIST 1.540
DOLAR 7,41
EURO 9,00
ALTIN 442,89
HABER /  GÜNCEL

Acılı anne Emine Erdoğan'a sarılıp hüngür hüngür ağladı

Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz'ın oğlunun cenazesinde anne Berna Yılmaz ile Emine Erdoğan, birbirlerine sarılıp gözyaşı döktü.

Abone ol

Eski başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın oğlu Mehmet Yavuz Yılmaz, son yolculuğuna uğurlandı. Önceki gün evinde hayatını kaybeden Yılmaz için, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tatbikat Camisi'nde öğle namazı sonrası cenaze töreni düzenlendi. Mesut ve Berna Yılmaz çifti, cami avlusunda kurulan çadırda, taziyeleri kabul etti. Törene, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan da katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Berna Yılmaz'a taziyelerini iletti.

BERNA YILMAZ YORGUN DÜŞTÜ: Oğlunun cenazesinin getirildiğini gören Berna Yılmaz'ın, uzanıp evladının tabutuna dokunduğu anlar yürek yaktı. Ağlamaktan bitkin bir halde olduğu gözlenen Berna Yılmaz, cami avlusuna kadar oğlunun tabutunun arkasından yürüdü.

TAZİYELERİ KABUL ETTİ: Mesut ve Berna Yılmaz çifti, cami avlusunda kurulan çadırda, taziyeleri kabul etti. Törene, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan da katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Berna Yılmaz'a taziyelerini iletti.

ACILI ANNEYİ EMİNE ERDOĞAN TESELLİ ETTİ: Cenaze çıkışında acılı anne ve babayı Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan Erdoğan teselli etti. Bir hayli yorgun ve bitkin görünen Berna Yılmaz, Emine Erdoğan'a sarılıp hüngür hüngür ağladı.

Yavuz Yılmaz'ın cenazesinde imamdan dikkat çeken şiir!Yavuz Yılmaz'ın cenazesinde imamdan dikkat çeken şiir!Yavuz Yılmaz'ın cenazesinde imamdan dikkat çeken şiir!Yavuz Yılmaz'ın cenazesinde imamdan dikkat çeken şiir!HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

ÖNCEKİ HABERLER
Meghan Markle kimdir İngiltere'nin yeni gelini düğün tarihi bomba
Zırhlı araç çarptı ağır yaralı
Profesör çifte yönelik suçlamalar şoke etti
33 yıldır evlat acısı çekiyordu Olay Yeri'nde ilk kez gördü
Ünlü yönetmen Yıldız'dan gençlere mesaj
Nikah sözü verdiği kadını 4 ay oyalayınca
O isim İstanbul'da yakalandı! Suikast hazırlığı yaparken...
KPSS 2017/9 tercihler nasıl yapılacak e devlet başvuru ekranı
Rus uzmanlardan Kudüs yorumu! İran ve Türkiye...
Göz göze geldikleri o an! Hüngür hüngür ağladı
Yorumlar 1 yorum