eposta yazdır zoom+ zoom-

Erdoğan'dan Abdülatif Şener'e sert sözler! Adam yerine...

Erdoğan'dan Abdülatif Şener'e sert sözler! Adam yerine...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BBC'ye verdiği röportajda eski Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener'in son dönemdeki eleştirilerine sert bir dille cevap verdi...

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 14-05-2018 09:28 - Güncelleme: 14-05-2018 10:09

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan İngiliz kamu yayıncısı BBC'ye verdiği röportajda eski Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener'le ilgili sert ifadeler kullandı. Son dönemde Muharrem İnce'nin kampanyasında görev alan ve CHP'nin milletvekili adayı göstericeği bilirtilen Abdullatif Şener'in eleştirileri sorulan Erdoğan şöyle konuştu: 

ADAM YERİNE KOYALIM... "Bana öyle bir referans gösterin ki gösterdiğiniz bu referansı biz adam yerine koyalım. Bu referansın siyasette kıymeti harbiyesi yok." 

İKİ KEZ SIFIRLANDI ŞİMDİ RANT PEŞİNDE... Şener'in referans alınmasını eleştiren Erdoğan, "Partimizden ayrıldıktan sonra parti kurdu sıfırlandı, başkalarına yanaştı sıfırlandı. Yatıyor kalkıyor, şu anda Türkiye'nin 11,5 yıl Başbakanlığını yapmış, 4 yıl Cumhurbaşkanlığını yapmış Tayyip Erdoğan'a ileri geri konuşmak suretiyle oradan rant elde etmeye çalışıyor" diye konuştu.

Erdoğan kazanamama ihtimalini soran BBC'ye öyle bir yanıt verdi ki

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türk futbolcuları ağırladı

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Erdoğan'dan Abdülatif Şener'e sert sözler! Adam yerine... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR42 YORUM
  • reco 14 Mayıs 2018 13:42 ne abdullah gül, ne abdullatif şener!!! bende reis gibi Reza cıyım, Sarrabım tombişim ülkenin ekonomisine ne katkıda bulunmuş tu beee. Carici açığı kapatan iyi yürekli adam GAZMEN.

    CEVAP YAZ 2 7
KİMDİR ?
Recep Tayyip Erdoğan
RECEP TAYYİP ERDOĞAN KİMDİR?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954'te İstanbul'da doğdu. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.

DEVAMI » Abdüllatif Şener
ABDÜLLATİF ŞENER KİMDİR?

Abdüllatif Şener CHP adayı olacak mı? Bugünlerde gündem bu. Cuma günü CHP adayı belli olunca Şener merakı da giderilmiş olacak. Peki Abdüllatif Şener ismi neden gündeme geldi? Abdüllatif Şener aslen nereli, Ale

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro