BIST 1.812
DOLAR 12,89
EURO 14,64
ALTIN 740,19

Zahide Yetiş nereli eşi ve çocukları kimdir?

TV8 'de “Kentlerin Dili” adlı programla ekranlarda görmeye başladığımız başarılı sunucu Zahide Yetiş kimdir aslen nereli, kaç yaşında eşi Cem Arısoy kimdir? İşte Zahide Yetiş hakkında merak edilenler...

Zahide Yetiş, 1979 yılında Avusturya, Viyana'da doğdu. Yetiş, aslen anne tarafından Yunanistan Selanikli, baba tarafından Kütahyalı'dır. Zahide isminin anlamı"Allah'ın emir ve yasaklarına uyan" demektir. Zahide Yetiş'in üç erkek kardeşi var. İkinci eşi Cem Arısoy ile mutluluğu yakalayan Zahide Yetiş 40 yaşında.

İzmir'de büyüyen Zahide Yetiş lise eğitimini İzmir Özel Fatih Koleji'nde tamamladıktan sonra 9 Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümü'nden mezun oldu. TRT'de belgesel seslendirmeleriyle televizyonculuk hayatına başlayan Zahide Yetiş Show TV'deki programı ile geniş izleyici kitlesine ulaştı.

2013 yılında "Dinle! Hayat Sana Fısıldıyor" adlı bir kitap çıkardı.

Zahide Yetiş'in eşi Cem Arısoy kimdir : Zahide Yetiş'in eşi Cem Arısoy ünlü sunucunun ikinci eşi. Bir kez evlenip boşanan Zahide Yetiş mutluluğu ikinci eşiyle buldu. Zahide Yetiş, işadamı Cem Arısoy ile Paris’te 16 Eylül 2014 tarihinde evlendi. 19 Eylül 2014 tarihinde de İstanbul Kuruçeşme’de düğün yapan Zahide Yetiş, eşini medyadan uzak tutuyor. Çiftin Aras adında bir çocuğu bulunuyor.

Zahide Yetiş ilk eşinden boşandıktan sonra ikinci evliliğini Paris'te 16 Eylül 2014 tarihinde yaptı. İşadamı Cem Arısoy ile evlenen Zahide Yetiş, 19 Eylül 2014 tarihinde de İstanbul Kuruçeşme'de düğün yaptı.