Muharrem İnce'nin koruması vatandaşı sahneden attı

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin korumaları, bir anda sahneye çıkarak İnce ile selfie çektiren bir vatandaşı sahneden tutup aşağı fırlattı. Sosyal medyada hızla yayılan görüntüler sosyal medyada büyük tepki çekti.

BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR 8 Adet Yorum
alpagu

HANİ DİYORDU YA: ÇIKMIŞSIN YENMİŞ ÇIKMIŞSIN YENMİŞ YENMİŞTE YENMİŞ.... ADAM ORADA SENİ DESTEKLİYOR HEYECANLI VE SEVİNÇLİ BİR ŞEKİLDE ÖZÇEKİM YAPTIRMAK İÇİN KADRAJA ALIYOR SENİ SAVUNAN BİR VATANDAŞA BÖYLE DAVRANIRSANIZ YARIN VELEVKİ SEÇİLDİN GELDİN OZAMANKİ HALİMİZİ DÜŞÜNEMİYORUM BİLE... YAZIK YANİ O ADAM DENGESİZCE İTİLMİŞ HAYIR YANİ ALLAH MUHAFAZA KAFA ÜSTÜ O PLATFORMDAN DÜŞSE NE OLACAKTI ??? YAZIK VALLAHİ YAZIK...

Misafir

Haha... Kendi vekilleride anlamış değilki içindeki vekilleri çıkmışssın yenmiş çıkmışsın yenmiş yenmişte yenmiş....

kari

bu herif başkan olsa daa kimseyi kazımaz kimse bi meramını da anlatamaz, halkın içine de çıkmaz

mert mert

Hani bu adam korumasız gezecekti :)) ulan yazık değil mi bu adama. İtmeye ne gerek var. ama alışmışlar milleti itmeye kakmaya. İktidara gelsinler hepimize iter bunlar.

real

kendi seçmenine bunu yapan diğerine ne yapmaz :D bunlara oy veren kişileri ben anlayamadım bu yaşıma kadar :D kibir gurur ama liderlerinin gözünde 5 para etmezler

GOkhan onar

hoşgörünün olmadığı bir durumda maalesef sosyal-siyasi başarı da sözkonusu olamaz. Erdoğan ın bir fanı sahneye çıktığında, beklenmedik şekilde Erdoğana sımsıkı sarıldığında Erdoğan ın ne oldugunu anlamadığı o bikaç saniyelik panik anı için yapılan yorumlarda "halktan korktuğunu" iddia edecek kadar alçalan bazı gruplar vardı. onlar bugün kendi fanlarını sahneden aşşağı fırlatacak kadar pişkinler .. Valla ilk defa CHP ye oy vermeyi düşünmüştüm, olmadı, hızla soğudum. bundan daha fazlası olmuyor maalesef.

aysun

bunları birden seçimden sonra göreceksiniz.vatandaşa daha neler diyecekler.

Misafir

gelde bu herife oy ver.Yemin ederim seçimden sonra 180 derece döner bunun gibi adamlar.Simdi uysal olduguna bakmayın