Muhalefetin 4'lü ittifakına hükümetten ilk tepki!

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, 4 partinin ittifak kararına ilişkin, "Bu ittifak benim gördüğüm esasında dört benzemezlerin bir ittifakı. Hani zoraki nikah derler ya zoraki nikah gibi zoraki bir ittifak görüyoruz" değerlendirmesinde bulundu.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 50 Adet Yorum
Misafir

şimdiye kadar nerdeydun ha nerdeydun

Misafir

şimdiye kadar nerdeydun ha nerdeydun

Misafir

saltanat için bir araya gelmiş ve seçim barajını aşamayacak olan mhp ile bbp hüllenize-pardon-ittifakınıza katılınca sorun olmuyor da adalet ve hukuk için bir araya gelen 4 partinin ittifakı mı sorun oluyor bozdağ?mhp be bbp ile hülleniz, saltanatınınızın devamı için saltanat kayığınıza aldınız kaçak yolcularınızdır.kaçak oldukalrını biliyorsunuz işiniz bitince saltanat kayığınızdan atmak için.

unutmadık

sayın Bozdağ.. bir zamanlar fetö sözcülüğü yapıyordun mecliste.. unutmadık.. hala ne yüzle konuşuyorsun anlamış değiliz...

Misafir

bu 4 lü ittifakta hiç kimse MHP gibi ideolojisinden vazgeçmiyor, meclise girinceye kadar bu ittifak, siz asıl MHP nin akparti ve Erdoğan için erdoğanın başkanlığı için 2 yıl önce dediklerine bir bakın, bir de şimdiki şu haline bakın, şimdi akp ve MHP milliyetçiliği hep beraber ayaklar altına alırlar artık

Demir

Necmettin Erbakanı ortada bırakanların şimdi onun adını ağızlarına almalarını doğru bulmuyorum.Belki o da aynısını yapardı. Sonuçta zamanında DSP ile koalisyon yapan bir şahsiyetti.Belki sen kemiklerini sızlatıyorsundur Bozdağ!!

Misafir

mükemmel bi yorum olmuş benzer bir yorum yapmıştım yayınlanmamıştı.

Misafir

TAŞ KAFALI HORTUMCULAR ZATEN DÜRÜST VATANSEVER PARTİLERİ SEVMEZLER. SİZLER İLLEGAL PARTİLERİ SEVERSİNİZ. YILLAR ÖNCEDE ANAP VARDI NELER OLDU NELER.O DÖNEMİN ANAPÇILARI ŞİMDİ AKPLİ OLDU?????

Vatandaş

1 Usd = 4,14 ₺, 1 Eur = 4,98 ₺ 1 lt Benzin = 6,12 ₺ 1 lt Motorin = 5,60 ₺ 16 yılda Türkiye yi getirdiğiniz nokta bu. Bırakın Akp ve liderine oy vermeyi günahımı bile vermem.

kundemacı

"Bunları motive eden, bir araya getiren şey esasında Türkiye'nin çıkarları, geleceği, yapılacak işler falan değil, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan karşıtlığıdır." Yazık Ülkemize çok yazık şu cümleleri kurabilen birisi bu ülkede bakanlık makamı işgal ediyor. Adamlar Türkiye' nin çıkarlarının ve geleceğinin iyi olması için Erdoğan' ın gitmesi gerektiğine inanıyor. Sen aksini düşünebilirsin ancak adamlar böyle olduğuna inanmış bir araya gelmiş, gereğini yapmaya çalışıyorlar. Allah' ın sıfatlarının bir kişide görüldüğü savsataları herkes için geçerli değildir. Gerçekten Allah inancı olan insan bu ülkede çok vardır.

Misafir

Bunların ki ittifak değil yardımlaşma gibi birşey. Valla helal olsun. Fikir fikriyat konusunda ayrışmalar olsa da söz konusu vatan olunca bir araya gelen liderler görmeyeli çok oldu. Koltuk ittifakı AKP ve MHP ye karşı çokta güzel olmuş. Hele ki Temel beyi gerçekten taktir ediyorum. Son zamanlarda gerçekten ülke sorunlarını açık dille ifade ediyor ve okları iftiraları yalan dolanları üzerine çekiyor.

MİSAFİR

AK PARTİ VE ERDOĞANDAN BAŞKASINA OY VERMEYİZ

Misafir

hdp ve bütün terör örgütleri demokrasi diye diye bölücülük ve terör estiriyorlar görmüyormusun. Bunlarda demokrasi kılıfı altında ülkeye zarar verecek benzemez bileşenlerdir.

Misafir

Çok haklısın ve isabetli yorum yapmışsın misafir arkadaş. Hani bizde bir söz var it ürür kervan yürür. Bakma sen o cevap yazan zavallılara

Misafir

3,4 tane kendini bilmez siyasetci koltuk sevdasına düsmüş ve kocaman halkta bu lar için birbirine düşmüş ise görüntü aşikar ve benlikler bu görüntüyü idrak edemiyorsa o ülke için o halk için ne yapıla bilirki? Dün birbirine ağza alınmayacak hakaretler edenler bugün ittifak kuruyorsa ve sende bu senaryoyu anlamiyorsan yazik sana.Tüm partiler için söylüyorum bunu yazık.

MİSAFİR

TEK YOL AK PARTİ VE ERDOĞAN,DİĞER YOLLARIN HEPSİ YENİ BİR SURİYE OYUNU ,MISIR IRAK SURİYE ŞİMDİ SIRADA İRAN VE TÜRKİYE VAR UYNIK OLALIM UŞAK OLMAYALIM

Misafir

Adam 1603 lirayla gecinmeye çalışıyor kimi iş sahibi bile değil fakat sitaset nanesi yiyor,tüm siyasilerin sayısız sirketi ve parası var neden hala maas aliyorlar ve ne kadar aliyorlar?Tamam cahilsin onu biliyoruz ama varlığınla ortalığı kirletme bari,sen alışmışsın birilerinin yönlendirmesi ile yaşamaya evet demeye ama senin gibi biri için çocuklarımın geleceğini mahvetmeyeceğim.

ahmet

ittifak kurmuyorlar... tak bakın ittifak kuramıyorlar... ittifak kuruyorlar şak bu erdoğan karşıtlığı... ne oloacaktı adı üzerinde birşeye karşı birleşme... neye karşı ittifak yapacaklar rusyaya abd yemi..... tam günün şakası

Misafir

Bu seçimlere birilerinin acilen dur demesu gerekmektedir,partiler kendi öz görüslerinden vazgecip koltuk sevdasina resmen gercek yüzlerini göstermişlerdir,konunun vatan olmadığı çok açıktır ve buna sadece halk dur diyebilir.Çocuklarımızın geleceğini hep birlikte mahvediyoruz farkinda degilsiniz...

Misafir

sen çok amerika filmi izliyorsun anlaşılan, sende bu akıl bu senaryo olduğu sürece ben gidersem devlet yıkılır diyenlerin eli dahada güçlü olacaktır zavallılık yapmayın konu VATAN

remzi çil

Saadetten Numan Kurtulmuş,DP den Soylu,MHP komple son olarak da BBP kısmen Ak Partiye geçince sıkıntı yok ama Muhalefet birleşince tepkiler hakaretler gırla, hadi bakın işinize.Demokrasiden bahsedersiniz bir de.

MİSAFİR

TEK YOL AK PARTİ VE ERDOĞAN ,GERİSİ EMPERYALİZM TERÖR HUZURSUZLUK KARIŞIKLIK

Misafir

Ya beya hep Amerika zaten.Hep amerika hep dış güçler başka bi cacık bilmezsiniz.Daha AK Parti yokken Erdoğan neden 6 defa Egemen Bağışla beraber Amerikaya gitti ve ABD başkanıyla tanıştırıldı?BOP eş başkanıyım diyen de Kılıçdarolu muydu?

Misafir

ABD nin uşakları ,tarihte bellidir.Askerine dua eden kişi bellidir.

Misafir

Beş paralık trol,eline verilen yazıyı hergün yazıyor.