Habur Sınır Kapısı'nda askeri tatbikat

Genelkurmay Başkanlığından, Silopi-Habur bölgesinde tatbikat başlatıldığı, tatbikatla eş zamanlı sınır bölgesinde terörle mücadele operasyonlarına devam edildiği bildirildi.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 5 Adet Yorum
Cankus

Tatbikat yapacağınıza "sıkıysa" Habur'u kapatsanıza. Habur Sınır kapısını kapatmayan hiç bir iktidar "ben Kürt Devletine karşıyım" demesin. Diyenin de samimiyetine kesinlikle inanmayın.

Misafir

eeee yiyorsa girin iraka,sizinkisi sirf hava :)

Misafir

Insan yalandan ölmemistir yalan dolanlarla insanlari uyutun Bakim ne zamana kadar bütün haberler siyset amacli medyaya yansiyor yani anliyacagimiz dogru haber yok her basa gelen terorö bitiririm diyor yalan

Misafir

40 senedir ugrastiniz da neyi bitirdiniz bundan sonra ne yapabilirsiniz ancak ve ancak ölüm haberleri gelir yaziktir gunahtir bu savasa dur diyecek hokkali babagit yokmu

Misafir

arkadaşlarımıza duyurumdur.rusya üzerinde bir soğuk hava akımı belirdi.bu durum beni rahatsız ediyor.belki ileride, bu soğuk hava daha da soğur.karlı,fırtınalı,kutup kışına da dönüşür.rusya daki arkadaşlarımızın sıhhati bizim için önemlidir.zarar görmelerini istemem.onun için ,rusya da ikamet eden arkadaşlarımızı güvenli ve uzak memleketlerimizden birine götürmenizi rica ediyor,hepinizi selamlıyorum.Allah u Ekber.başarılar,saygılar.