Bu millet onu Abdülhamit'in yalnızlığına terk eder mi?

Reis'e yapılan saldırılar adeta Abdülhamit'in tahtan indiriliş dönemini anlatıyor.Bu millet tarihin tekerrür etmesine izin verir mi?

BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR 18 Adet Yorum
Misafir

Allahcc vatanımıza zeval vermesin, bu cennet vatanın birliği, dirliği için çalışanlara milletimizi yine mazlumların hamisi ve dini İslamın bayraktarı yapmak için canla başla çalışanlara Rabbim hayırlı uzun ömürler versin, İnşaallah.

hep bana

Sahip çıkarız çıkmasınada sahip çıktıkça gariban kazık yiyor oda gariplere ona sahip çıkan orta sınıf vatandaşa sahip çıksın.Gemiciklerin önünü bir kessin ama...

Misafir

Asla yalnız bırakmacez reisimizi

Misafir

"Yandas ve Yalaka Medya" dedi Kilicdaroglu dun.Kulaklariniz cinladi mi?Adam direk osman diyadin ve suleyman ozisik diyemez ya,siz anlamissinizdir.

Misafir

Bugün artık kesinleşti, Abdullah Gül, Davutoğlu, Babacan, Cemil Çiçek ve AKP’li kırka yakın vekil yatağı ayrı sermeye peş peşe toplantılarıyla çoktan başladı.

Misafir

Kekeç, AKP içindeki önemli isimleri işaret ederek, "sessizce Erdoğan’ın 'bitirilmesini' bekliyorlar!" değerlendirmesinde bulundu.

Misafir

Davulun sesi uzaktan hoş gelir. Kendisini yönetemeyenler koskoca devleti yönetenleri çok eleştirir olmuş.

Hakkı BULUR

Nerenizden uyduruyorsunuz!? Reis'e saldıran falan yok. Ha bire tüm televizyonlardan ve diğer medya organlarından, tüm devlet imkanlarıyla, 7 gün 24 saat, Reis saldırıyor.

En çok toprak kaybeden

Osmanlı'nın en çok toprak kaybeden padişahını niye bu kadar savunuyorsunuz anlamış değilim

we

tırnağı olabilirmi acaba

Misafir

Bugun daha iyi anliyoruz ki MUSTAFA KEMAL ATATURK tam bir dehadir,yaptiklarinin hepsi tam yerinde olmasi gereken seylerdir.Kokunu kazidigi Vatan hainleri tekrar turedi bu ulkede.

Erol Baron

Bir kere Osmanlı imparatorluğunun dağılışının sultan Abdulhamit ile hiç alakası yok. Tahtta başka birisi olsaydı dağılma tarihi değişebilir ama durum yine değişmezdi. Bu, askeri donanım, daha doğrusu teknoloji ile ilgili bir konudur. O zamanın teknoloji yokluğunda bugünkü sınırların nasıl elde edildiği sorusunun cevabı ise, M. Kemal'in dilinin ve beyninin güçlü olmasıdır. Kurtuluş savaşında hangi devletlerin bize yardım ettiği araştırılırsa bu çok iyi anlaşılır. O büyük insan olmasaydı bugün İstanbul, İzmir, Antalya, Adana vb. gibi en zengin şehirler TC sınırları içinde değil, -büyük- Ermenistan ve -büyük- Yunanistan arasında "sıkıştırılmış" küçücük bir Türkiye vardı.

yağcılık istasyonu

ortak aklı kullanmayan abdülhamitte, olsa reis meisde olsa ülke için sonu felakettir.Senin gibi yağcılar bir ülkeyi batırtır.Al sana süriye örneği al sana pkk örneği, al sana zarrab örneği,al san fetö örneği,bak döviz kaç lira daha örnek ister misin?

Misafir

Bu nasil gorulmemis bir yagciliktir arkadas,kose yazisi mi aglama duvari mi belli degil.Birgun bir fikir yaz bir oneri sun be kardesim gunluk yag cekmekle yazar olunur mu????

Misafir

Kekeç, AKP içindeki önemli isimleri işaret ederek, "sessizce Erdoğan’ın 'bitirilmesini' bekliyorlar!" değerlendirmesinde bulundu.

Ne Yapmalı

Bir ülke Abdülhamit'inyaptığı gibi ihanet ve yolsuzluk batağına saplanmışsa ne yaparsın?..Bundan sonraki seçimleri beklersin..... Veya Mustafa Kemal'in Yaptığını Yaparsın _______________

Misafir

Kişi başına ortalama eğitimi 3 yıl olan Ülkedeki islam narkozlu cehalet oylarına Parayı veren düdüğü çalar. Ekonomi tekliyor. Artık Bu kadar büyük para dağılımını kaldıracak bir kaynak yok .... Para Yoksa Tayyip'e destek de yok!............ !.

Misafir

Duygusallıktan başımıza gelenler belli.Akıllı olunması elzem.