BBP lideri Destici bakan olacak mı? Görüşmenin ardından açıkladı!

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. Destici görüşme sonrası bir açıklama yaparak "Benim kabinede yer almam gibi bir şey söz konusu değil çünkü ben BBP'nin Genel Başkanıyım, şu anda TBMM'deki milletvekiliyim." dedi.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR15 Adet Yorum
Mustafa ARSLAN B .B . P.

Bazı yorumcular insanlara saygıdan yoksun,KENDİLERİNİ nasıl görmek istiyorlar ise karşısındaki insana öyle yorum yazmaktalar,Toplumuza biraz saygılı olun,toplumda sevgi-saygıyı öne çıkarı,başkalarına hakaret edip kul hakkını üzerlerine almaktalar.EL HAYA VEL İMAN.Toplumumuza eğitim ile insanlık dersi vermeliyiz.

Mustafa ARSLAN B . B. P.

Parçalanan BÜYÜK BİRLİK PARTİSİNDE ilk olarak geleçeğimiz için iyi bir işbirliğine girilmeli,ALPERENLERİN bir an önce toparlanıp birbirine sahip çıkarak VATANA ve MİLLETİMİZE hizmet etmelidirler,NEFSANİ arzularımızı yok saymalıyız.KİBİRİMİZİ-GURURUMUZU bir tarafa bırakıp,İNANÇLARIMIZA SAHİP ÇIKMALIYIZ.

asasasd

İdeolojisini koltuğa satan adam olarak geçtin tarihe.Bu da sana yeter

ERCAN

Sayın CUMHURBAŞKANIMA Buradan sesleniyorum. TARIM BAKANLIĞINA MİLLETİN BEKLENTİSİ, Adaşınız sayın Recep KONUK' u getirin Tarımda bir devrim yaşansın. Ercan UZEL

Misafir

bbp partililer seni neden bbp'li olarak görmüyor acaba? kendini meclise attın tasmanda başkasının elinde

GÖKTÜRK

NASIL OLSA KENDİNİ MECLİSE ATTIN, BİRDE BAKAN OL BARİ.

misafir

bu yalaka herif bakan olursa vay Türkiye nin haline.muhsin yazıcıoğlu nun ilkelerini hiçe sayarak BBP yi bu hale getiren destici ye YUH olsun.

Misafir

Bu testici bir işe yaramaz ben mahalle bekçisi bile yapmam.

Misafir

Millevekilliğini kaptı. Gerisi teferruat.

Mem

Sana en güzel ünvan çakal ünvanı başka Bir kelime yok

Delen

Muhsin Yazıcıoğlu'nun kemiklerini sızlatan genel sekreter! Bir vekillik için nerelere yatmadı k

Misafir

aloo aloo milletvekili çıkardınmıydı sen destici bey???almayın bunu yapmayın bakan filan

Misafir

Buna milletvekilliği bile çok..

Cahilliğin de sonu olsun artık!..

Vekil olanlar zaten bakanlık talep etmedikleri için oldular!.. ŞU YENİ SİSTEMİ BİR ÖĞRENİN ARTIK!.. YEREL SEÇİMLER ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ İLE ÖNE ALINIR VE CUMHUR İTTİFAKI VEKİL SAYISI YETERLİ DEĞİLDİR ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ YAPMAYA (ZATEN ONLARIN DA DEĞİŞİKLİK TALEBİ DE YOKTUR!...) Başka konu kalmadı mı sizlere? Gidin onlarla meşgul olun!..

Misafir

BAKANLIĞI KAPAMAMIŞ ...............BAŞKA ŞEYLERE YATIYOR.......