Bakan Ziya Selçuk'tan müthiş karar! Bugün ortaya çıktı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un kabinenin açıklandığı gün Maya Okulları’nın Genel Kurulu’nu toplayarak, tüm hisselerini devrettiği ortaya çıktı. Bakan Ziya Selçuk, aldığı bu kararla Maya Okulları ile arasında olan resmi bağlantıyı kopardı.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 20 Adet Yorum
ABDULLAH GÖKBAYRAK

Çok gördük öyle devredeni benim şu kadar malım var diyeni ama hepside devasa büyüdüler yediler bizi KARŞIDA MENEVŞELER YEDİ BİZİ BİŞELER.

Fikirci Fikri

Okul hisselerini devretmiş ama neye güvenerek!... Bakanlık dediğin cumhurbaşkanının iki dudağı arasındadır.

Misafir

5 SENE BAKANLIKLIKTAN SONRA BU OKULAR KAÇTANE DAHA EKLENECEK AMA KENDİ ADINA OLUR AMA BAŞKASININ ADINA YAPAR İNŞALLAH YEMEZ DİYECEĞİM AMA SI VAR

Misafir

Görüntü de olsa sekil itibariyle, suni devir de olsa ilkeli bir davranış, bakanların belli olduğu gün hepsinin özel şirketlerinden ellerini çekmesi gerektiğine inanıyordum.. takdir ettim..

Misafir

Görüntü de olsa sekil itibariyle, suni devir de olsa ilkeli bir davranış, bakanların belli olduğu gün hepsinin özel şirketlerinden ellerini çekmesi gerektiğine inanıyordum.. takdir ettim..

Misafir

önceki yıllarda irticai faaliyet gösterebilecek bu tip kurumlar denetlenirdi, ancak denetim evrak üzerinde ve formalite yerine gelsin şeklinde idi, dernek ve vakıf adı altında faaliyet gösteren bu tip cemaatların evrak üzerinde her şeyi dört dörtlüktür, ama gayri resmi olarak milyarlara hitap ederler, istihbarata dayanmayan evrak üzerinde yapılan denetimler hiç bir fayda sağlamaz.Ayrıca kamudaki denetçiler bu cemaatçılardan daha fanatiktirler.

m.ymkl

Böyle ilkeli liderleri toplumumuz hakediyor ve çok özledik. Allah'ım yar ve yardımcısı olsun. Sayın Bakanımız da adam gibi adam Rahmetli, Recep YAZICIOĞLU'nu ve Adnan KAHVECİ'yi gördüm. Lütfen iyi koruyun kendisini ''Eşek ölür semeri kalır, yiğit ölür namı kalır'' '' insan ola ki! bıraka heryerde bir eser, eseri olmayanın yerlerinde yeller eser.''

Misafir

Adam gibi adam istese yapmazdı helal olsun böylesi bir ortamda bu gibi insanlara okadar ihtiyacımız varki

k.k.k

Ben bu adamdan umutluyum. İnşallah eğitim sistemini toparlayacak. Bakanlar kurulu listesinde en isabetli bakan olarak görüyorum kendisini. İnşallah muvaffak olur. Ayrıca Tarım bakanından da önemli icraatler bekliyorum

s.çoban

ben de önemli bir haber zannettim aldatmacaymış

Misafir

kardeşine devretti diyor ya. Bari haberi oku:) Ahh Ahh yazık üzülüyorum sizin gibi tez canlılara.

Misafir

Hisselerini kime devrettiği yakında ortaya çıkar........

D.

Vizyon sahibi İdealist sahibi kişilere iş verirseniz onlar için paranın değil başarının önemli olduğunu anlarsınız.Bu da bi örnek ve inşaallah örnekler çoğalır ülkemiz,milletimiz daha iyi noktada olur.

enteresan

ne gerek var ki buna.

Birol Okur

Tebrik ediyorum. Muhteşem bir davranış. Bu adama gerçekten güveniyorum. İnşallah eğitim sistemimizi adam eder.

Misafir

MEB Başarılar diliyoru

Misafir

bu adam bu işi becerebilecek gibi sanki inşallah başarır

bkesen

Yakışanı yapmışlar. Umudumuzu yükselten bu davranışı ile kendisin takdir ediyorum, emekli olana kadar üç yıl kadar beraber çalışacağız ve "nerede kalmıştık" diyerek.

kirpi

Evet normal olan budur. Makama geçip ticareti devam ettirmek etik değildir...

d21

dabi dabi... aman gözlerim yaşardı. hisselerini kime sattı pardon emanet etti!