BIST 10.471
DOLAR 32,77
EURO 35,09
ALTIN 2.457,99
HABER /  GÜNCEL

Tokat'ta kaybolan çocuklardan kahreden haber!

TOKAT'ta kaybolan çocuklardan yeni haberler var. Reşadiye'de oynamak için dışarıya çıkan Bayram Erol ile Dursun Kaan Taşçı'yı arama çalışmaları tüm hızıyla sürerken Kelkit Çayı'ndan çıkan ayakkabı olayın seyrini değiştirdi.

Abone ol

TOKAT'ya kaybolan çocukların son durumu nasıl diye merak edenler için kaybolan iki komşu çocuğu Bayram Erol ile Dursun Kaan Taşçı'dan haberler var.

Tokat Reşadiye'de 29 Aralık'tan bu yana kayıp olan Bayram Erol (8) ile Dursun Kaan Taşçı'yı bulmaya yönelik arama çalışmaları sürerken, geçen çarşamba günü Kelkit Çayı yakınlarında çamura bulanmış yırtık bir spor ayakkabı bulundu.

 
AYAKKABININ FOTOĞRAFI ANNEYE GÖSTERİLDİ

Bayram'ın ailesinin yürekleri ağzına geldi. Çocuklar kaybolmadan 5 gün önce ikizleri Bayram ve Berat'a benzer bir ayakkabı alan anne Adile Erol'a, bulunan yırtık ayakkabının fotoğrafları gösterildi. Anne Erol, fotoğraftaki ayakkabı ile Bayram'ın ikizi Berat'ın ayakkabısını karşılaştırdı.


"BU AYAKKABI BENZİYOR"

Oğularına aldığı ayakkabı ile bulunan arasında benzerlik olduğunu söyleyen anne Adile Erol, "İki ayakkabıda da kırmızı ve beyaz renkler var. Oğlumun ayakkabısında bir de siyah vardı. Ama ayakkabı yıpranmış. Daha önce de 3 ayakkabı bulup getirdiler, onlarda hiç benzerlik yoktu ama bunda var. Boyutu da aynı. Emniyet ayakkabıyı araştırıyor. Her şey olabilir" dedi.

200 KİŞİLİK EKİP ARIYOR

Bu arada yeni bulunan, iki çocuğun olduğu bir görüntü ailelere gösterildi. Ancak görüntüdeki çocukların Bayram ya da Kaan olmadığı anlaşıldı.

 Kayıp çocuklar, Jandarma Arama Kurtarma (JAK), AFAD ve polis dalgıçları, polisler, komandolar, ilçe halkından oluşan 200 kişilik ekip tarafından 18 gündür aranmasına rağmen herhangi bir bulguya rastlanmadı.

TEOG SONUÇLARI AÇIKLANIYOR SONUÇLAR İÇİN TIKLAYIN!