HABER /  POLİTİKA

TBMM'de sürpriz zirve! Yıldırım, Bahçeli ve Kılıçdaroğlu...

Irak-Suriye tezkeresinin görüşüldüğü Meclis'te sürpriz bir gelişme yaşandı. Meclis Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Binali Yıldırım, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP lideri Devlet Bahçeli ile bir araya geldi.

TBMM Genel Kurulu'nda, Irak ve Suriye'ye sınır ötesi operasyon konusunda hükümete verilen yetkinin bir yıl daha uzatılmasına ilişkin Başbakanlık tezkeresini görüşülürken Meclis Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Binali Yıldırım, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP lideri Devlet Bahçeli bir araya geldi.

TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan ve AK Parti Grup Başkanı Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Meclis'te bir araya geldi.

LİDERLER BİRLİKTE ÇAY İÇTİ

Irak ve Suriye tezkeresinin görüşüldüğü TBMM Genel Kuruluna verilen arada, birleşimi yöneten İsmail Kahraman ile Yıldırım, Kılıçdaroğlu ve Bahçeli, Başkanlık Divanı'nın arkasındaki bölüme geçti. TBMM Başkanı Kahraman ile liderler, burada bir süre sohbet etti ve çay içti.

Devlet Bahçeli, görüşmenin ardından kuliste gazetecilerin sorusu üzerine, 'Meclis Başkanının çayını içtiklerini' söyledi.

BAŞBAKAN YILDIRIM'DAN TEŞEKKÜR

Yaklaşık yarım saat süren görüşmede Başbakan Yıldırım, tezkereye destek verdiği için Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'ye teşekkür etti.

Yorumlar 3 yorum