BIST 11.108
DOLAR 32,85
EURO 35,69
ALTIN 2.558,34
HABER /  MEDYA

Survivor'ı sarsan Duygu Çetinkaya kavgası

Survivor'da Duygu Çetinkaya elendi. Akıllarda kalan ise Survivor All Star'ın son yarışındaki Duygu ve Seda kavgası oldu. İkili az daha diskalifiye olacaktı.

Abone ol

Survivor All Star 'dan Duygu Çetinkaya şoke eden bir finalle elendi. Duygu Çetinkaya Survivor adasındaki son gününde yine olay kavgalara imza attı. Seda ile bir ara kafa kafaya gelen Duygu Çetinkaya ardından da ünlüler takımıyla kavga etti.
SURVİVOR KİM ELENDİ? SONUÇ BOMBA OLDU (TIKLAYIN)

Survivor 'da adı elenmek üzere yazılan Duygu Çetinkaya ödül oyunu sırasında Seda ile 'diskalifiye' ile bitebilecek büyük bir kavgaya girdi. Duygu ve Seda bir anda kafa kafaya geldiler. Acun Ilıcalı hemen devreye girdi ve Hasan ayır onları diye seslendi. Duygu ile Seda eğer ayrılmasalardı sonuç diskalifiye olabilirdi. İşte Seda ve Duygu kavgası;


FULYA : SENİ DÖVERİM DUYGU
Duygu ödül oyunu sırasında iyice kendini kaybeden rakip takım ile de kavga etmeye kalktı. Bu kez Fulya'dan sert bir karşılık aldı. Ünlüler takımına lafla sataşan Duygu aldığı karşılıkla aniden geri vites yaptı. Turabi ise Duygu 'nun bu kavga girişimi için 'utandım'yorumunu yaptı.SURVİVOR ÜNLÜLER YİNE AÇ KALDI
Survivor 'da ünlüler takımı üçüncü kez 'yiyecek ödülü' oyununu kaybetti. Hayli aç olan ünlüler adaya büyük bir hayal kırıklığı ile döndüler. Ödül olarak verilen mercimeği alan gönüllülerin ise keyfi yerindeydi.