BIST 10.479
DOLAR 32,25
EURO 34,88
ALTIN 2.427,20
HABER /  GÜNCEL

Survivor kim elendi SMS sonuçları sıralaması

Survivor 2016'da kim elendi sorusunun yanıtını SMS sonuçları belirledi. Survivor ünlüler 8 Mart SMS sıralaması sonuclari acunn.com sitesi tarafından verildi. Peki Survivor SMS birincisi kim oldu adadan kim elendi?

Abone ol

Survivor 8 Mart 2016 ada konseyinde kim elendi sorusunun yanıtını veren ünlüler SMS oylaması sonuçları saat 23.30'dan sonra açıklandı. Survivor ünlüler SMS sıralamasında Avatar Atakan birinci oldu. Atakan Eda Akkaya'nın ismini elenmesi için söyledi peki SMS sonuçlarına göre Survivor'a kim veda etti?

Survivor 2016 ünlüler SMS sıralaması sonuçları büyük merak konusuydu. SMS birincisi sürpriz olmadı ve yine Avatar Atakan ilk sırada çıktı. İkinci sırada bu kez İbrahim Yattara yer alırken Yılmaz Morgül de önceki yerinden daha yukarda yer aldı ve 3. oldu. Eleme adayı olan Ebru Öztürk sondan ikinci olurken Tuğba Özay ise SMS sıralamasında altıncı sırada çıktı.

SURVİVOR 2016'DAN KİM ELENDİ 8 MART ELEMESİ?

SMS birincisi olan Avatar Atakan seçimini 'Ada hayatında bize daha az uyum sağlayan ve mutsuz olan isim' diyerek Eda Akkaya adını verdi.

Survivor ada konseyinde Tuğba Özay oylamada elenme adayı olmuştu. Ebru Öztürk adını ise eleme tahtasına kişisel dokunulmazlığı kazanan Nagihan Karadere yazdırmıştı. Avatar Atakan'ın Eda'nın adını vermesi ile birlikte bu üç isim arasından kim elendi sorusunun cevabı için SMS sıralamasındaki yerlerine bakıldı. SMS sıralamasında 9. sırada yer alan Ebru Öztürk elendi.

SURVİVOR ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI SONUÇLARI

Survivor ünlüler SMS sıralaması sonuçlar tam liste halinde Acun Medya tarafından yayınlandı. İşte 8 Mart 2016 tarihli Survivor SMS sonuçları;

1. Avatar Atakan
2. İbrahim Yattara
3. Yılmaz Morgül
4. Eda Akkaya
5. Ezgi Avcı
6. Tuğba Özay
7. Yunus günçe
8. Mehmet
9. Ebru Öztürk
10. Seda Tetik

SURVİVOR ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI 23 ŞUBAT 2016

Peki Survivor 2016 ünlüler takımında daha önce SMS sonuçları nasıl çıkmıştı? Kim hangi sırada yer almıştı. Survivor'ın 23 Şubat 2016 tarihli elemesinde ünlüler SMS sıralaması ortaya çıkmıştı. Bu haftaki Survivor'da eleme adayı olan Ebru Öztürk ise o zaman sıralamada yer almamıştı. Zira Ebru kişisel dokulmazlığı kazanmış ve elemeye katılmamıştı. Haliyle bu haftanın en çok merak edileni Ebru Öztürk'ün sahip olduğu oy potansiyeli. Survivor ünlüler SMS sıralaması şu şekilde oluşmuştu ;

1. Avatar Atakan
2. Eda Akkaya
3. İbrahim Yattara
4. Yılmaz Morgül
5.Yunus Günçe
6. Mehmet
7. Ezgi Avcı
8. Nagihan Karadere
9. Tuğba Özay
10. Yağmur Öztürk
11. Seda Tetik

SURVİVOR EBRU ÖZTÜRK KİMDİR?

Survivor adasında eleme adayı olarak ismi Nagihan Karadere tarafından söylenen Ebru Öztürk kimdir? Ünlü sevgilileri ile podyumda şöhreti yakalayan Ebru Öztürk yeni sevgilisi ile Survivor'a gitmeden hemen önce görüntülenmişti. Tuncay Şanlı 'nın eski sevgilisi olan Ebru Öztürk'ün son sevgilisi kimdir sorusu herkesin merakı olmuştu. 

Survivor adasında başarılı bir yarışma çıkaran Ebru Öztürk podyum kazaları ile sıkça gündeme geldi. Bu kazaların ilk sırasında ise dekolde frikikleri yer alıyor.

Survivor 2016 yarışmacılarından olan Ebru Öztürk kimdir? Podyumda göğüs kazaları ile gazetelere haber olan Ebru Öztürk ünlü dizi oyuncusu Bekir Aksoy ile olan aşkıyla tanınmıştı.

Spor sahalarından podyuma transfer olan Ebru Öztürk, frikikleri ile magazin medyasında sıkça yer alan bir isim. Aşk hayatı ile de sık sık haber olan Ebru Öztürk, 1984 İstanbul doğumlu.

Survivor Ebru Öztürk spor sahalarından podyuma transfer olan isimlerden. Ebru Öztürk manken olmadan önce voleyboy oyuncusuydu. Ebru Öztürk 1984 İstanbul doğumlu.

Bir dönem Fenerbahçe voleybol yakımında forma giyen Ebru Öztürk, kariyerine model olarak devam ediyor. Konya Selçuk Üniversitesinde eğitimini tamamlayan Öztürk, İstanbul Moda Haftası’ndaki bir fotoğrafı ile günlerce konuşulmuştu.

EBRU ÖZTÜRK PODYUMDAKİ FRİKİK KAZASI

Ünlü modacı Nejla Güvenç’in defilesinde meslektaşları ile podyumu paylaşan Ebru Öztürk, podyumda dekolte kazası yaşamıştı. Defileyi gizleyen o dönemdeki sevgilisi Bekir Aksoy giydiği kıyafetin dekoltesi kayıp göğüsleri ortaya çıkınca “Göğsün açıldı Ebru” diye seslenmişti.

EBRU ÖZTÜRK ESKİ SEVGİLİSİ BEKİR AKSOY KİMDİR?

Ebru Öztürk, “Doktorlar” dizisiyle yakından tanıdığımız Bekir Aksoy ile bir dönem aşk yaşadı. İkilinin aşkları kısa süre sonra noktalandı. Ebru Öztürk'ü moda defilelelerine kadar izleyen Bekir Aksoy ilişkiyi noktaladı. Ayrılık hakkında ise "Bir erkeğe, biten ilişkinin ardından konuşmak yakışmaz" diyerek sebebini gizlemişti.

TUNCAY ŞANLI EBRU ÖZTÜRK AŞKI

Ebru Öztürk ilk ünlü aşkı Bekir Aksoy'dan ayrıldıktan bir yıl sonra bu kez eski Fenerbahçeli futbolcu Tuncay Şanlı ile aşk yaşamaya başladı. İkilinin medyatik aşkı da başladığı gibi hızlı bitti.

EBRU ÖZTÜRK SON SEVGİLİSİ KİMDİR?

Aşk hayatı ünlüler geçidi gibi olan Ebru Öztürk , Survivor'a gitmeden hemen önce de son sevgilisi ile görüntülendi. Ebru Öztürk'ün son sevgilisinin adı magazin muhabirleri tarafından öğrenilemedi. Ebru Öztürk sevgili olduklarını itiraf edip "birbirimizi tanımaya çalışıyoruz" demişti.

SUİRVİVOR'DA EBRU ÖZTÜRK VE NAGİHAN KARADERE'NİN KÖPRÜLERİ YAKTIKLARI KAVGA

TUĞBA ÖZAY KİMDİR?

Survivor  ada konseyinde ismi yazılan Tuğba Özay kimdir ve eski eşi ile neden boşanmıştı. Ünlü mankenin hapise girmesine sebep olan eski sevgilisi kimdir?

Tuğba Özay, 12 Mayıs 2009 tarihinde İtalya'nın Milano kentinde görkemli bir düğünle Ludovic Fattizzo ile evlendi. İtalyan damat futbol menajeriydi. Kendi dili dışında 4 dili ana dili gibi konuşuyordu ve bir zamanlar futbol oynamıştı.

Tuğba Özay kimdir İtalyan eşi olan evlliği neden boşanmayla bitti ve Tuğba Özay aslen nerelidir? Tuğba Özay hakkında merak edilen bilgileri biraraya getirdik.

Tuğba Özay ile yabancı damadın "Büyük aşkı' İtalya'da başladı. Ludovic Fattizzo ilk tanışmalarını şöyle anlatmıştı;

-"Milano'nun en güzel otellerinden birinde tanıştık. Arkadaşımı ziyarete gelmiştim. Tuğba yanındaydı. İkimizin de ortak arkadaşıymış. Tuğba'yı görür görmez ona âşık oldum. Üzerinde rengârenk, ipek bir bluz vardı. Ondan gözümü alamıyordum".

İSTANBUL'DA STAR MİLANO'DA HİZMETÇİ

Tuğba Özay ile İtalyan eşi tanıştıktan 1 yıl sonra evlendiler. Evlilikleri süresince yarı zamanlı olarak İtalya ve Türkiye'de yaşadılar. En güzel günleri İstanbul- Milano arasında geçiyordu. Tuğba Özay'ın kendi deyimiyle 'burada star, orada housekeeper (hizmetçi)'ydi ama bundan çok mutluydu. Kocası Ludovic onu 'Tuğbişim' diye severken, o 'My love' demeden cümleye başlamıyordu.

TUĞBA ÖZAY NEDEN BOŞANDI?

Futbol menajeri olan aşk evliliği 4 yılın sonunda çatırdamaya başladı 7 yılın sonunda da tamamen yıkıldı. Kocası Tuğba Özay'dan işini bırakıp temelli olarak İtalya'ya yerleşip çocuk yapmasını istedi. Tuğba Özay da eşi yerine işini seçip mankemeye gitti ve boşanma davası açtı.

Eşi 'bir daha düşün' deyip duruşmalara katılmayınca davası uzadı. İtalyan eşi yerine mankenlik kariyerini seçen ve 'Hiçbir erkek için işimi bırakmam ama eşimi bırakırım' diyen Tuğba Özay sonunda evliliğini resmi olarak da bitirdi. 

TUĞBA ÖZAY ASLEN NERELİ?

Tam adı Nihal Tuğba Özay olan ünlü manken 10 Şubat 1978 doğumlu. İzmir doğumlu olan Tuğba Özay'ın asıl memleketi ise Trabzon. 

Tuğba Özay bir dönem sosyal medyada gezen poşulu ve kaleşnikoflu bu fotoğrafı nedeniyle sıkıntı yaşamıştı. Oysa fotoğraf bir filmdeki sahneden alınmaydı. Ancak üstüne 'Kürt kızı' yazılıp şehitlerin olduğu bir dönemde sosyal medyadan servis edilmişti.

Profesyonel yüzücülük ve voleybol geçmişi de olan Tuğba Özay, Fenerbahçe Voleybol takımında 5 yıl oyuncu olarak yer aldı. 1994 yılında mankenliğe geçen Tuğba Özay, 1995'de Miss Model of Turkey seçilmiş, ardından Miss Model of the World yarışmasında ikinci olmuştur. Aynı yarışmada en iyi vücutlu model ödülünü de almıştır. Dizi ve filmlerde de rol alan Tuğba Özay, televizyon programı sunuculuğu da yaptı. Mehmet Ali Erbil'in Çarkıfelek yarışmasında hosteslik de yapan Tuğba Özay, Türkiye'nin en tanınmış mankeni olarak biliniyor.

TUĞBA ÖZAY NEDEN HAPSE GİRDİ NE KADAR YATTI?

tuğba özay kimdir niye cezaevine girdi eski sevgilisi kimdirTuğba Özay sevgilisini tehdit etmesi için mafya ile görüşmesinden dolayı hapis cezası alıp cezaevine girmişti. Tuğba Özay'ın 2008 yılında kariyerinin zirvesinde olduğu bir dönemde başından talihsiz bir olay geçti. Aldığı hapis cezası ile Paşakapısı Kadın ve Çocuk Tutukevi’ne girdi ve 5.5 ay hapis yattı.Tuğba Özay'ın cezaevine girmesinin sebebi ise o yıllarda birlikte olduğu sevgilisi Akın Büyükoğlu'ndan ayrılmak için Susurluk Davası hükümlüsü Yaşar Öz'den yardım istemesiydi.