BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 441,83

Sibel Erdoğan Kimdir?

Emrah'ın eşi olarak magazin gündemine giren Sibel Erdoğan kimdir aslen nereli kaç yaşında? Sibel Erdoğan ve Emrah'ın kaç çocuğu var? Gelin hep birlikte ünlü çiftin hayatına bakalım. Emrah ve Sibel Erdoğan 2011 yılında başladıkları ilişkilerini 2014 yılında dünyaevine girerek aşklarını mutlu sonla noktalamıştı. Sibel Erdoğan instagram hesabından yaptığı Emrah paylaşımıyla yeniden gündeme geldi. Gelin hep birlikte Sibel Erdoğan'ın hayatına bakalım. Sibel...

Emrah'ın eşi olarak magazin gündemine giren Sibel Erdoğan kimdir aslen nereli kaç yaşında? Sibel Erdoğan ve Emrah'ın kaç çocuğu var? Gelin hep birlikte ünlü çiftin hayatına bakalım.

Emrah ve Sibel Erdoğan 2011 yılında başladıkları ilişkilerini 2014 yılında dünyaevine girerek aşklarını mutlu sonla noktalamıştı. Sibel Erdoğan instagram hesabından yaptığı Emrah paylaşımıyla yeniden gündeme geldi. Gelin hep birlikte Sibel Erdoğan'ın hayatına bakalım.

Sibel Erdoğan,1980 Belçika doğumludur. Müzik hayatına 13 yaşında doğduğu şehir olan Belçika’da başladı. Genç yaşında başladığı sahne hayatına 3000 kişilik salonlarda, gazinolarda ve dernek toplantılarında şarkı söyleyerek devam etti. Akbaş Müzik’le, 1998 yılında “Az Değilsin Abisi”, 1999 yılında “Bana Göz Kulak Ol” adlı iki albüm çalışmaları oldu. Daha sonra Emrah ile tanışan Sibel Erdoğan kariyerini noktaladı ve ev hanımı olmaya karar verdi. Emrah ile birlikte Türkiye'den ayrılacak olan Sibel Erdoğan'ın iki çocuğu bulunuyor. 

Emrah ve Sibel Erdoğan çiftinin iki çocuğu bulunuyor. Emrah'ın oğlunun ismi Elyasa kızının ismi ise Eleysa.