BIST 1.127
DOLAR 8,32
EURO 9,76
ALTIN 502,38
HABER /  GÜNCEL

Polis alarmda! 13 şehir IŞİD'in hedefinde! O iller hangileri?

Emniyet Genel Müdürlüğü, Suriye ve Irak’tan Türkiye’ye sızmaya çalışan IŞİD militanlarının saldırı düzenleyebileceği konusunda uyardı. Buna göre 13 şehir IŞİD’in hedefinde. IŞİD'in hedefindeki iller hangileri?

Abone ol

IRAK ve Suriye'de en önemli şehirlerini kaybeden IŞİD'in Türkiye kökenli teröristlerinden 900'ünün geri döndüğü haberlerinden sonra emniyet alarm verdi. Geri dönen IŞİD teröristlerinin hedeflerindeki 13 şehirde eylem yapabileceği uyarısı yapıldı.

EMNİYET GENEL MÜDÜRÜ ALTINOK UYARDI

Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok geçen hafta il emniyet müdürleriyle video konferans düzenledi. Milliyet’ten Tolga Şardan’ın haberine göre toplantıda, Suriye’de elinde tuttuğu bölgeleri tamamen kaybetmek üzere olan IŞİD’in Türkiye’ye sızarak yapabileceği saldırılar ve bunlara karşı alınacak önlemler konuşuldu.

IŞİD'İN O ŞEHİRLER HANGİLERİ?

EGM İstihbarat Dairesi Başkanı Akın Karatay, toplantıda 13 kentin IŞİD’in hedefi olduğunu söyledi. 13 kentten haberde adı geçen dokuzu şöyle: Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa, Mersin, Konya, Gaziantep ve Samsun.

MUHTARLAR, OTELLER VE EMLAKÇILARLA İŞBİRLİĞİ

Emniyet müdürlerinden örgütün hücre yapılarının tespit edilmesi amacıyla örgüt kadrolarının barınma alanları üzerinde yoğunlaşmalarını isteyen Altınok, muhtarlar, oteller ve emlakçılarla birlikte çalışmalar yapılması talimatını verdi.

IŞİD'in korkunç planı ortaya çıktı! İstanbul'da katliam önlendi!

Korkulan mı oluyor? 900 IŞİD teröristi aramızda!

ÖNCEKİ HABERLER
Beşiktaş'ta korku dolu anlar: Alevlere teslim oldu!
Bizim Hikaye 9.bölüm fragmanı Filiz ve annesi karşı karşıya
Erdoğan'ın ismini taşıyan üçüzler bombalı saldırıda öldü!
Darbeci generalden mahkemede ilginç sözler!
YÖKDİL sınav soru ve cevapları sonuçlar ne zaman açıklanacak?
29 Ekim mesajları kısa resimli 2020 Atatürk'ün Cumhuriyet sözleri
Yorumlar 2 yorum