BIST 115.748
DOLAR 6,86
EURO 7,73
ALTIN 392,14
HABER /  MAGAZİN

Pınar Altuğ'un elleri şok etti herkes dalga geçti

Pınar Altuğ, ‘Selma by Pınar Altuğ’ takı koleksiyonu tanıtımı için kendi ellerinin resminin instagrama koydu. Pınar Altuğ'un buruşuk elleri alay konusu oldu.

Abone ol

Pınar Altuğ, instagram hesabından tasarladığı yüzükleri kendi elinde paylaştı. Pınar Altuğ'un elini çok yaşlı bulanlara “Çıkma el bulur değiştiririz” diye tepki gösterdi.

Geçtiğimiz hafta kendi tasarladığı mücevherlerden oluşan ‘Selma by Pınar Altuğ’ koleksiyonunu tanıtan eski model Altuğ, önceki gün de Instagram hesabından yüzüklerini taktığı yakın plan el fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.

Ancak “Bu eller 70 yaş eli”, “Babaannemin elleri gibi görünüyor” yorumlarına birden tepki yağmuruna tutulan Altuğ’dan cevap gecikmedi.Altuğ, “Çok merak ettiniz açıklayayım, evet eller benim ellerim, kendimi bildiğim günden beri de ellerim böyle. 

ekran-resmi-2015-03-30-11.36.16.pngAma sizi mutsuz ettiyse bir yerden çıkma el buluruz değiştiririz olur biter. Kaldı ki bu eller benim, halbuki ben kendi koleksiyonumu taşıyorum ve eğer siz de almak isterseniz kendi elinize takacaksınız rahat olun” dedi.

Ardından destek yorumları yağdı: “Kadının yüzü 25, elleri 50”, “Elleri böyle ama bacaklar kusursuz” “Pınar Hanım 15 yaşındayken de böyleydi demiş, Emel Sayın kaç yaşında ama hala pürüzsüz elleri var, şans...” Altuğ, gelen olumsuz yorumlara inat dün de ellerini bu kez başka yüzülerle paylaşarak “Bugün de böyle” notu düştü...

ekran-resmi-2015-03-30-11.39.53.pngYorumlar üzerine destek vermeye başlayan bazı takipçileri “Elleri böyle ama bacakları kusursuz.”, “Yüzü 25 yaşında” gibi yorumlar yazdı.

ÖNCEKİ HABERLER
Google tıp dünyasına el attı
Survivor Sahra Berna'yı böyle diskalifiye etmişti
CHP İstanbul'da Sarıgül'e şok!
Güven Endeksi'nde çarpıcı düşüş
SMS'i bitiren uygulamalar
Evde bakım maaşı zamlandı 2020 temmuz zammı kaç para oldu?
Yorumlar 6 yorum