HABER /  GÜNCEL

Parasını yutan ATM'ye öyle bir not yapıştırdı ki

BEYLİKDÜZÜ'nde 20 bin lira parasını yutan ATM'ye keserle saldıran şahıs, daha sonra "Bu ATM para gasp ediyor" diye not yapıştırdı 

Abone ol

İddiaya göre, geçtiğimiz cuma günü Fehmi A. isimli bir kişi Beylikdüzü Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan bir bankaya ait olan ATM’ye geldi. Aldığı arsanın kaporası olan 20 bin TL'yi yatırmak isteyen Fehmi A. ATM'nin hata vermesi üzerine parasını hesaba yatıramadı.

Hafta sonu boyunca bankayla görüşmeler yaptı sonuç alamadı

Parasını geri almak isteyen Fehmi A. ATM’nin parayı yuttuğunu anladı. Hemen müşteri hizmetlerini arayan vatandaş, hafta sonu tatil olduğu için işlem yapılamayacağı yanıtını aldı. Hafta sonu boyunca bankayla bir dizi görüşmeler yapan Fehmi A.'ya, Salı günü konuyla alakalı dönüş yapılacağı bildirildi. Konuyla ilgili olumlu veya olumsuz bir cevap alamayan Fehmi A. sabah saatlerinde parasını yutan ATM’nin önüne gelerek önce yumrukladı daha sonra öfkesine hakim olamayarak aracında getirdiği keser ile ATM’ye zarar vermeye başladı. 

ATM'nin üzerine yapıştırdığı not görenleri şaşkına uğrattı 

Olayı gören vatandaşlar korkuya kapılırken emniyet güçlerine haber verdi. Olay yerine gelen emniyet ekipleri, ifadesini almak için vatandaşı karakola götürmek istedi ancak vatandaşın son bir isteği oldu. Yanında getirdiği “Bu ATM parayı gasp ediyor, kimse para yatırmasın” yazılı kağıdı ATM’ye yapıştıran Fehmi A. daha sonra ifade vermek üzere karakola götürüldü.

ÖNCEKİ HABERLER
Beşiktaş'a PSG'den süper golcü
Zümrüt Apartmanı kitabı konusu ne içeriğinde neler var?
Fenerbahçe Brahimi transferinde bir adım önde
Alanyaspor'a Portekizli kaleci
Yeminli mali müşavirlik sınav tarihleri belli oldu
Ankara Kuşu kimdir gözaltına alındı Oktay Yaşar Ankara Kuşu mu çıktı
Yorumlar