HABER /  MEDYA

Paramparça son bölüm-36. bölüm fragmanı

Paramparça son bölüm yine nefes kesti final sahnesi izleyin. Paramparça 35. bölümde Ozan Gülseren'i vuracak mı? Paramparça 36. bölüm fragmanları internethaber'de

Paramparça son bölüm ekran başında nefessiz bıraktı son bölüm izleyin. Paramparça 36. bölümde Gülseren2i öldürmek için kapısına dayanan Ozan tetiğe basacak mı, Cihan için ise tehlike çanları çalıyor. Yavaş yavaş mal varlığını yitirmeye başlayan Cihan ne yapacak? Paramparça 37. bölüm fragmanı internethaber'de olacak.

screen-shot-2015-10-05-at-4.25.24-pm.png

36. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ozan’ın kendisine doğrulttuğu silah ile karşı karşıya kalan Gülseren ani bir karar almak zorunda kalır. Öte yandan, Harun da Cihan’a en büyük zararı Gülseren üzerinden verebileceğini anlar. Dilara ile yıllar sonra yeniden yan yana gelen  Harun artık Cihan’ın çok yakınındadır.  

Keriman'dan büyük şantaj

Cihan’ın sadece işleri değil, aile hayatı da sarpa sarmaktadır. Ozan ile arasındaki uçurum hızla açılan Cihan çaresizdir. Yalıda keyif süren tek kişi olan Hazal da Keriman’a yakalanır. Hazal’ın yürüyebildiğini fark eden Keriman, bu bilgiyi hemen şantaja çevirir.

screen-shot-2015-10-05-at-4.25.24-pm.20151005162654.png
Dilara herkesi şok ediyor!
Yalnızlıktan Candan’a sığınan ve onun dostluğuna bir kez daha inana Dilara kendisini ve ailesini ne büyük bir ne büyük tehlikeye sürüklediğinin farkında değildir.

screen-shot-2015-10-05-at-4.26.11-pm.png

Dilara hem kendisinin hem de etrafındakilerin hayatını kökünden değiştirecek bir karar alarak herkesi şoka sokar...

ÖNCEKİ HABERLER
Bugün okullar tatil mi-6 Ekim valilik kararı
ABD'den Rusya'ya Türkiye tepkisi!
Valilik'ten flaş Nusaybin kararı! Yasak bitti mi?
Zaman'da Dumanlı şoku yaşanıyor!
Times: Türkiye Batı için yeniden ihtiyaç duyulan bir dost oluyor
Engelli maaş ödemesi Şubat ayında ne zaman yatacak?
Yorumlar