HABER /  MAGAZİN

Nişantaşı'na damga vuran üç eğlence mekanı

İşletmeciliğini Mehmet Uğur Deveci'nin yaptığı Luz Nişantaşı, Hang Off ve Müşkülpesent Lokantası eğlence hayatına yeni bir soluk getirdi.

Abone ol

Daha önceki zamanlarda Bodrum'da Kae Beach'in işletmeciliğini yapan Mehmet Uğur Deveci, iş hayatındaki başarısını bu kez Nişantaşı'na taşımış durumda.

Nişantaşı'na yeni bir soluk getirdi
Eğlence dünyasına yeni bir soluk getiren ve birkaç ay önce Nişantaşı'nda Luz Nişantaşı, Hang Off ve Müşkülpesent adlı mekanları açan Mehmet Uğur Deveci, adından sıkça söz ettirmeye başladı.Nişantaşı'na damga vuran üç mekan

Luz Nişantaşı canlı müzikleriyle izleyenlere keyifli dakikalar yaşatıyor. Hang Off ise R&B ve yabancı müzik tarz şarkılarla konukları ağırlarken misafirlerine kaliteli ve keyifli bir ortam sunuyor. Müşkülpesent lokantasının konseptinde ise lezzetli yemekler ve içecekler sizleri bekliyor. Aynı zamanda Celil Nalçakan, canlı performansıyla konuklara unutulmaz bir gece yaşatıyor.Eğlence hayatının nabzını tutuyor

İstanbul halkının uğrak yerine haline gelen bu üç mekan da Nişantaşı'nda eğlence hayatının nabzını tutmaya devam ediyor.

ÖNCEKİ HABERLER
Dünyaca ünlü Blackberry markası resmen öldü
65 yaş üstündekiler yoğun mesai saatlerinde toplu taşımada ücret ödeyecek
Beşiktaş'ta otelde yapılan düğünde cinsel saldırı!
Sevgililer Günü kadına alınacak hediyeler neler uygun hediye
Hayri İnönü ve eşi Mustafa Sarıgül’den şikayetlerini geri çekti
Sevindiren rakamlar! Türkiye'ye 2020'nin ilk ayında rekor ziyaretçi
Yorumlar