MUSTAFA SABRİ BEŞER / TÜM YAZILARI
Mustafa Sabri Beşermsbeser@internethaber.com
TÜM YAZILARI
Japon’un görüp de Türk’ün göremediği… Batı bir ülkeyi savaşmadan yok ediyor. Ve biz de buna seyirci kalıyoruz. Hem de ağzımızın suyu aka aka…
Deizm kalmadı, yoga soslu Budizm verelim… Bu projeyi kabul eden ve okullarda tatbik etmek isteyen kendini bilmez gafiller tespit edilmeli ve bunun hesabı sorulmalıdır.
Tanzim Satış ve Milli Piyango kuyruğunda ki provokatör aynı… Cahil laikleri istismar etmekten başka bir işe yaramamış olan bir kitap çalışması 2.500 liradan satışa sunulduğunda sabahın erken saatinde oluşan kuyruğa giderek aynı hassasiyet ile gazetecilik neden yapılmadı?
Ozanın ölümü ve Çin entrikaları… Türkleri birbirine düşman ederek kardeş kavgalarına yol açtılar. Ortada bir gerçek var ve bu asla değişmeyecek.
Allah ile alay edene prim veren Müslüman ülke..! Allah ile alay eden, dini değerlere dil uzatan bir klip 80 milyonun üzerinde bir izlenme oranına sahip!
Nobel, Nobel olalı böyle zulüm görmedi Bu cani örgütün elin kanlı üyelerine zaten ülkemizde gereğinden fazlasıyla ödül verildi-veriliyor!
Zamanı yönetmek seçimi kazandırır… Seçim sahalarında çalışacak arkadaşlara bu çalışmanın zorunlu kılınması an itibari ile isabetli olacağı kanaati oluştu bende...