MUSTAFA SABRİ BEŞER / TÜM YAZILARI
Mustafa Sabri Beşermsbeser@internethaber.com
TÜM YAZILARI
Keşke Müslüman olmasaydık..! Hal böyle olunca bir önceki yazımda dile getirdiğim Tuğçe Işınsu gibilere saha açılmış oluyor!
Dini istismar etmenin yeni adı: Tuğçe Işınsu mu? Bir tane de “kitabınızı okudum namaza başladım” diyen yok, Kitabınızı okudum daha iyi bir Müslüman oldum diyen yok, Kitabınızı okudum Allah’ı buldum diyen yok.
“Sayın Cumhurbaşkanım, Allah rızası için sesimizi duyun…” Kadınların sorunlarını azaltmaktan daha ziyade artırıcı bir etki yapan İstanbul Sözleşmesi’ne karşı daha ne kadar sessiz kalmaya devam edeceğiz...
Yüzyıllık algıya kanmayın! Türkiye’ye hâkim olan Ortadoğu dahil Asya’ya hâkim olur.
Bu CHP hiç akıllanmayacak mı? Suç duyurusu rakamları binleri, on binleri, yüzbinleri bulmalı bir an önce. Ve bu kadın millete hizmet makamlarından uzaklaştırılmalı ve dahi cezalandırılmalı.
Suriyeli Mahmut’un cılkını çıkarmak… Ya çok sevip sevgi selinde boğuyoruz veya görmezden gelip yokluğa mahkûm ediyoruz.
Bir kanal kaç aile eder… İstediğiniz kadar kanal yapın, istediğiniz kadar köprü yapın, istediğiniz kadar havaalanı yapın, istediğiniz kadar otoyol yapın aileyi İstanbul Sözleşmesi denen garabetin elinden kurtarmadığınız sürece bütün bu yaptıklarınızın bir kıymeti harbiyesi olmayacaktır.