BIST 1.483
DOLAR 7,17
EURO 8,73
ALTIN 415,28

Murat Ceylan Kimdir?

TÜRKİYE'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Survivor 2018 başlama tarihi belli oldu. 10 Şubat 2018 tarihinde başlayacak olan Survivor 2018 kadrosu da yavaş yavaş belli olmaya başladı. Acun Ilıcalı tarafından bugün yapılan açıklamaya göre Murat Ceylan 2018 kadrosunda. Murat Ceylan, 15 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul'da doğdu. Liseden mezun olduktan sonra Londra'ya gitti ve orada, Central Saint Martins de Endüstriyel tasarım okudu. 2 yaşında piyano çalmaya başlayan ve müzik ile ilgilenen Murat Ceylan, İstanbul Devlet...

TÜRKİYE'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Survivor 2018 başlama tarihi belli oldu. 10 Şubat 2018 tarihinde başlayacak olan Survivor 2018 kadrosu da yavaş yavaş belli olmaya başladı. Acun Ilıcalı tarafından bugün yapılan açıklamaya göre Murat Ceylan 2018 kadrosunda.

Murat Ceylan, 15 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul'da doğdu. Liseden mezun olduktan sonra Londra'ya gitti ve orada, Central Saint Martins de Endüstriyel tasarım okudu. 2 yaşında piyano çalmaya başlayan ve müzik ile ilgilenen Murat Ceylan, İstanbul Devlet Konservatuvarları Profesörü Ergican Saydam'dan müzik dersleri aldı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun oldu.

Murat Ceylan daha önce Survivor 2013'te yarışmaya katılmıştı. Hilmi Cem ile yakın arkadaş olan Murat Ceylan'ın adadaki görüntüleri ise olay olmuştu.

Müzikten başka birçok spor dalı ile ilgilenen Murat, İstanbul Atlı Spor Klubü'nde lisanslı binicilik yapmaktadır. Fitness a olan ilgisi dışında, Surf ve paten yapmayı seven ve aynı zamanda maceracı bir kişiliğe sahiptir.

Survivor Murat Ceylan, 2013 yılında Panama'da yapılan, Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu 3. sezon Survivor Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarıştı. 17 Eylül 2014 tarihinde TV8'de başlayan "Para Bende" adlı her hafta başka bir ülkede, başka bir şehirde geçen bir yarışmada Almeda Abazi ile yarıştı.

2016 yılında Ozan Doğulu ve Çağrı Sertel aranjörlüğünde, söz ve müziği kendisine ait olan "Yeni Nesil" adlı bir müzik albümü çıkarttı. Çıkış parçasının klibini başarılı fotoğrafçı, Nihat Odabaşı ile çekti. İngilizce parçaları ile de genç sanatçı dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 
TMC FİLM ve Fox TV işbirliğinde hazırlanan FAMİLYA dizisinde oynadı. Murat Ceylan, Survivor 2013'ün öne çıkan yarışmacılarından biriydi. Şampiyon Hilmicem'le olan kankalığıyla tanınan Murat Ceylan, Gönüllüler takımında uzun süre yarışsa da finale kalamamıştı. Özellikle Instagram sayfası sayesinde sosyal medyada da dikkatleri üstüne çekiyor.

UKRAYNALI SEVGİLİSİ VAR

Murat Ceylan 1 yılı aşkın bir süredir dünyaca ünlü model ve blogger Lera Marchuk ile aşk yaşıyor. Ukraynalı güzel modelin instagram'da 20 bini aşkın takipçisi bulunuyor.

Acun Ilıcalı açıkladı Survivor'ın başlama tarihi ve yeni yarışmacısı