BIST 1.329
DOLAR 7,82
EURO 9,35
ALTIN 451,23

Acun Ilıcalı açıkladı Survivor'ın başlama tarihi ve yeni yarışmacısı

Survivor 2018 için heyecan artıyor. Daha önce Survivor da Turabi Çamkıran, Cumali Akgül, Merve Aydın, Sema Aydemir ve Nagihan Karadere'nin yarışacağı açıklanmıştı. Acun Ilıcalı katıldığı programda Murat Ceylan'ın da Survivor da olacağını açıkladı.

Ekranların en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Survivor, Survivor 2018 ile gümbür gümbür dönüyor. Issız bir adada hem açlık hem de zor oyunlar ile mücadele eden yarışmacılar üstüne üstlük psikolojik olarakta bir savaş veriyor. Tüm yaşananlara rağmen Survivor All Star'a katılmak için can atıyor eski yarışmacılar. Hal böyle oldukça her geçen sene hem seviye hem de yarışma kalitesi artıyor. Survivor 2018'de All Star'lar ile Gönüllüler'den oluşan iki takımın yarışacağı netlik kazanmıştı. Herkes özellikle ünlüler takımının kimlerden oluşacağını merak ediyordu. Survivor tutkunlarının bu meraklarını Acun Ilıcalı yavaş yavaş gidermeye başladı. Acun Ilıcalı, sahibi olduğu TV8 kanalında yayınlanan 'Gel Konuşalım' programına konuk oldu. Tüm sorulara içtenlikle cevap veren Acun Ilıcalı hem Survivor 2018'in başlayacağı tarihi hem de katılacak yeni yarışmacıyı açıkladı. Survivor 2018'de kimler yarışacak? Detaylar haberimizde.

Survivor 2018 için geri sayım başladı. Ada heyecanı yarışmaya aylar kala izleyicileri çoktan sardı bile.

Survivor 2018 hakkında en çok merak edilen şey elbette ki, bu yıl kimlerin yarışacağı. Bildiğiniz üzere Survivor 2018'de All Star'lar ile Gönüllüler'den oluşan iki takımın yarışacağı netlik kazanmıştı.

Yarışma da yarışacağı ilk açıklanan isim 2 kere şampiyon olan Turabi Çamkıran olmuştu.