BIST 118.485
DOLAR 6,86
EURO 7,77
ALTIN 394,09
HABER /  GÜNCEL

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk paylaştı çarpıcı Barış Pınarı Harekatı mesajı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Suriye'de devam eden Barış Pınarı Harekatı ile ilgili yaptığı paylaşımda "Askerimizin gözlerine bakarken alnımızın ak olması lazım. Günümüzü, bunun farkında olarak yaşamamızı temenni ederim" ifadelerini kullandı.

Abone ol

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Twitter hesabından yayımladığı mesajında, cepheye giden ya da gitmeyen, cephe arkasından elindeki imkanlarla askere yardım eden, şehit yetimlerine bakan, gazilerin koluna giren her ferdin kahraman olduğunu ve bunun yıllardır böyle kabul edildiğini belirtti.

"Hepimiz oradayız"

Bakan Selçuk, #hepimizoradayız etiketiyle paylaştığı mesajında, şu ifadelere yer verdi:

"Evlatlarımızı Barış Pınarı Harekatı'na uğurladık. Gidemeyenler, geride kalanlar, gitmediklerini sanmasınlar. Hepimiz onlarla birlikte, onların yanında, cephenin gerisindeyiz. Yaptığımız işler, aldığımız kararlarla, ürettiklerimizle, çocuklara öğrettiklerimizle, birlik oluşumuzla, dik duruşumuzla, vazifemize ve ülkemize sarılışımızla, dualarımızla, Atatürk'ün 'Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır.' sözüne riayet edişimizle, birbirimize olan anlayışımız ve saygımızla, hepimiz cephedeyiz. Askerimizin gözlerine bakarken alnımızın ak olması lazım. Günümüzü, bunun farkında olarak yaşamamızı temenni ederim."

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri Resulayn bölgesi kontrol altına alındı! İşte kritik bölgeden fotoğraflar Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
Drift yaparken kovalamacada polis otosuna çarptı
Barış Pınarı Harekatı manipülasyonu başka ülkenin tankını kullandılar
Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali işletimi kiraya çıkarıldı
Kahramanmaraş şehidini uğurladı: Aşkım düğünün çok kalabalık
Busenaz Sürmeneli finalde
BİLSEM grup tarama sınavları 2020 ne zaman bitecek?
Yorumlar 1 yorum