HABER /  POLİTİKA

Melih Gökçek'in evinde kurulu kameraları sökmeye gelenlerle ilgili iddia

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, evine izinsiz ve hukuksuz kurulduğu iddia edilen güvenlik kamerası sistemini sökmeye gelen kişiler arasında boksörler ve güreşçiler olduğunu iddia etti.

Abone ol

Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ANFA Güvenlik Hizmetleri tarafından eski Belediye Başkanı Melih Gökçek’e bir ihtarname gönderilmişti. İhtarnamede Gökçek’in Ankara’da geniş bir alanı izleyen, belediyeye ait olan ancak “Gökçek’in evine hukuksuz ve izinsiz kurulan” güvenlik kamerası sistemi olduğu ileri sürülmüştü.

Bugün kamera sisteminin sökülmesi için evine bir grubun geldiğini Twitter'dan duyuran Gökçek, gelenler arasında boksör ve güreşçilerin olduğunu öne sürdü

Gökçek'in tweetleri şöyle:

Bana geçtiğimiz günlerde, ANFA'dan bir tebligatla güvenlik kameralarını sökmek istedikleri bildirildi. Ben de gelin sökün diye çağrıda bulundum. Bugün saat 11.30 sıralarında evimde eşimle birlikte otururken 15/20 kişilik bir grup kamera sökmeye geldiler. Gelenler içinde boksörler, güreşçiler ne ararsanız var. Anraka Dağ başı, Mansur Yavaş'ın A Takımı iş başında. Hatırlıyor musunuz? Beypazarı'nda Mansur'un arkadaşları adam dövmüşlerdi. Bir anda gözümün önüne o görüntüler geldi.

ÖNCEKİ HABERLER
HDP'den Merkez Bankası ile ilgili ilginç açıklama
Arnautovic ve El Shaarawy Çin Süper Ligi'ne gitti
AÖL sınav soru cevapları ne zaman açıklanacak 2019
İstanbullular dikkat! İBB'den dikkat çeken açıklama
ABD'li forvet Alec Peters Anadolu Efes'te
Bayram ikramiyesi 65 yaş maaşı alanlara verilecek mi?
Yorumlar 2 yorum