BIST 1.542
DOLAR 7,53
EURO 8,98
ALTIN 411,29
SAĞLIK

Koronavirüs savaşçısı hemşirenin 1 günü kamerada! Sosyal medya yıkıldı

ESKİŞEHİR Şehir Hastanesi'nde, 'Covid-19' yoğun bakım hemşiresi olarak görev yapan, 1 çocuk annesi Nalan Tüzan'ın 1 günü, hastane çalışanlarınca kamerayla kayda alındı. Koronavirüs sürecince yoğun bakım hemşiresinin yaşadıklarını ve iş temposunu gösteren video, sosyal medyada ilgi görürken, destek mesajları yağdı. .

Eskişehir Şehir Hastanesi'nde, 'Covid-19' yoğun bakım hemşiresi olarak görev yapan, 1 çocuk annesi Nalan Tüzan?ın 1 günü, hastane çalışanlarınca kamerayla kayda alındı. Koronavirüs sürecince yoğun bakım hemşiresinin yaşadıklarını ve iş temposunu gösteren video, sosyal medyada ilgi görürken, destek mesajları yağdı.

Sosyal medyadan destek mesajları yağdı

Eskişehir Şehir Hastanesi tarafından koronavirüs sürecinde sağlık çalışanlarının yaşadığı yoğunluk ve 1 günlük iş temposu görüntülendi. 6 yıllık yoğun bakım hemşiresi olan, evli ve 3 yaşında çocuk annesi Nalan Tüzan'ın 1 günde yaşadıklarının yer aldığı video, paylaşıldığı sosyal medya hesaplarında yoğun ilgi gördü.

Koronavirüs tedbirleri nedeniyle 2 aydır eşinden ve çocuğundan ayrı otelde kalan Tüzan'ın sabah erken uyanmasından işe gitmesine kadar mesaide yaşadığı zorluklar ile ailesine olan hasreti görüntülerle anlatıldı.

Fotoğraflarla ailesinin hasretini gideriyor

Yoğun bakım hemşiresi Tüzan, mesai bitiminde ise ailesinden ayrı yaşadığı oteline dönerken, 3 yaşındaki çocuğu ile eşinin fotoğraflarına bakıp, görüntülü cep telefonu görüşmesiyle hasret gideriyor.

Oğlunun fotoğraflarına bakarak, özlem gidermeye çalıştığını anlatan Tüzan, 'Hem bir hemşire hem bir anne hem de bir eş olarak zorlu bir dönemdeyim. Bugünlerin geçeceğini bildiğim için geleceğe umutla bakıyorum. Geçmişte olduğu gibi bugün de yarın da sağlık çalışanları olarak her koşulda hastalarımızın yanındayız' diye konuştu.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Sultangazi'de işe giden kadına köpekler saldırdı!
Serdar Turan görevden alınmıştı! Kayseri Ülkü Ocakları Başkanı'nın orduları varmış
Sultangazi'de polisin siren sesini duyan çocuklar böyle kaçtılar!
BB Erzurumspor başkanı Hüseyin Üneş açıklamalarda bulundu
Kuruluş Osman 22. bölüm fragmanı
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ülkemizin menfaatlerini ve mazlumların hakkını hep Türkçe savunduk
İngiltere'de Lizbon uçuşunda sosyal mesafe tepkisi
İzmir'de gizli hayırsever veresiye defterindeki 13 bin 500 liralık borcu kapattı
60 saniyede bugün (13 Mayıs 2020)
Gazi Üniversitesi Dekanı Orhan Acar ifşası! Kızlar videosu ile istifa etti