HABER /  MEDYA

Kemal Öztürk'ten Ali Babacan ve Meral Akşener tepkisi! Derhal durdurun

Anadolu Ajansı eski Genel Müdürü Kemal Öztürk, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Ali Babacan'a açılan FETÖ davalarıyla ilgili Twitter'dan çok konuşulacak bir paylaşım yaptı.

AK Parti’den ayrılarak yeni parti kurma hazırlığında olan eski Ekonomi Bakanı Ali Babacan hakkında FETÖ soruşturması başlatıldı. FETÖ’ye yardım iddiasıyla yapılan suç duyurusu üzerine harekete geçen savcılığın, dönemin Hazine Müsteşarlığı çalışanlarını ‘bilgilerine başvurmak üzere’ ifadeye çağırdığı öne sürüldü.

Son dönemdeki yazıları ve paylaşımlarıyla dikkat çeken Anadolu Ajansı eski Genel Müdürü Kemal Öztürk ise Ali Babacan’a yönelik FETÖ soruşturmasına tepki gösterdi. 

Babacan'a ve Akşener'e dava büyük bir hata

Öztürk sosyal paylaşım sitesi Twitter’da konuyla ilgili bir paylaşım yaptı ve ''Ali Babacan’a, Meral Akşener’e ya da haksız yere herhangi birine FETÖ’den dava açmak, hukuken ve siyaseten büyük hatadır. Bunun AK Parti’ye ya da ülkeye fayda sağlayacağını düşünenler kesinlikle ya cahildir ya art niyetli. Açılmışsa soruşturma derhal durdurulmalı’’ ifadelerini kullandı.

İşte Öztürk'ün o Twitti: 

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri Bodrum'daki milyon dolarlık Hint düğününe İlahiyat Fakültesi'nden itiraz! İslami açıdan geçersiz Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
Cuma selası ve cuma namazı arasında okunacak dua hangisi
Düğün sezonu başladı! Hangi elbiseler tercih edilmeli
Hande Kazanova Temmuz 2019 Oğlak Burcu bu ay çok önemli
Cuma günü okunacak dilek duası Hz. Ömer dilek duası okunuşu
Romanya Basketbol Milli Takımı'nın başına tecrübeli isim Ayhan Avcı geçti
YÖKDİL sınavı ne zaman 2019 ÖSYM sınav takvimi
Yorumlar 21 yorum