BIST 7.949
DOLAR 28,87
EURO 31,52
ALTIN 1.896,76
HABER /  BİLİM - TEKNOLOJİ

iOS 7 sızdırıldı!

Apple'ın yeni sistemi iOS 7 işletim sisteminin tanıtımına günler kala görüntüsü sızdırıldı.

Abone ol

Apple'ın önümüzdeki hafta 10 Haziran'da düzenleyeceği WWDC 2013 etkinliğini merakla bekleniyor.

Apple'ın bu etkinlikte, iPhone modelleri ve yeni iPad'in yanısıra, iOS işletim sisteminin yeni versiyonu iOS 7'yi de tanıtması bekleniyor.

Şimdiye kadar iOS 7 ile ilgili birçok sızıntı haber ve konsept görüntüler görmüştük. Şimdi tanıtıma günler kala iOS 7 hakkında yeni sızdırılmış görüntüler yayınlandı.

ios7-1.jpg

Apple'ın önümüzdeki günlerde tanıtacağı iOS 7 için şimdiye kadar sızıntı bilgiler olmuştu. Apple kaynaklarından alınan bilgilere göre, arayüzde daha az parlak, başka bir deyişle siyah ve beyazın ağırlık kazandığı bir tema bulunacak. Söz konusu tema bir önceki iOS 6'dan daha spor bir görüntüye sahip olacak.

Kilit ekranda yapılacak değişiklikler, sade bir bildirim ekranı, yeni widget'lar (Wi-Fi, Bluetooth ve hava durumu kısa yolları), Vimeo ve Flickr entegrasyonu ile iPhone özel bir FaceTime uygulamasının iOS 7'de yer alacağı konuşuluyordu.

ios7-2.jpg

iDownload blog sitesinin resmini sızdırdığı iOS 7 görüntüsü bulanık olduğu için net değil ancak site özellikleri inceleyerek net olarak simgeleri belirtmiş.