HATİCE KÜBRA / TÜM YAZILARI
TÜM YAZILARI
CNN Türk ve Fox TV'yi kim trolledi? Ekrem İmamoğlu'nun mazbatayı aldığı gün, bu iki kanalda bir skandala imza atıldı.
Seçimden sonra neler olacak? Seçim sonuçları açıklandığında ilk bakılacak olan İstanbul ve Ankara'yı kimin aldığı, ardından da genel olarak yüzde 51 ve 49'luk dengenin değişip değişmediği olacak.
Uygur Türkleri yalnız değil mi? Türkiye ilk kez her ne kadar yalanlansa da Abdurrehim Heyit'in ölüm haberi üzerine sessiz kaldığı bu konuda sesini yükseltti, "Uygur Türkleri yalnız değildir" dedi.
Ne başörtüsüymüş arkadaş! Başörtü üzerinden yapılan siyasi yorumlardan, oluşturulan gündemlerden, kalıplaşmış yargıların temcit pilavı gibi sürekli önümüze getirilmesinden vallahi yıldım!
Sanal gerçeklik ve gerçekliğinden kopan nesiller Görünme hastalığının bir tümör gibi ruhlarımızı sardığı bu dünyadan gençler de nasibini fazlasıyla almıştır.
Geleneksel medya Dijital Devrime karşı Geleneksel medyanın içinde bulunduğu krizle ilgili tartışmayı Mehmet Soysal başlatmış gibi görünse de, Soysal'dan önce biri daha vardı.
Aile Bakanı Sıla'yı nasıl arar! Mesele burada bir kadının özel hayatı değil, ilişki biçimi hiç değil. Tartışılması gereken kadına şiddetin hiçbir şekilde, hiçbir gerekçeyle kabul edilemez olması.