BIST 5.175
DOLAR 18,81
EURO 20,43
ALTIN 1.167,93
HABER /  GÜNCEL

Hakan Şükür'den sonra onu da sildiler!

Hakan Şükür'ün isminin stattan silinmesinin ardından benzer bir şok da İdris Naim Şahin yaşadı.

Abone ol

Hakan Şükür'ün ismi Sancaktepe'deki bir stattan silinmiş ve tepkilere neden olmuştu. Hatta Hakan Şükür Twitter'dan "duvarda resmimiz olacağına alemde ismimiz olsun" diye de bir mesaj yazmıştı. Benzer bir olay AK Parti'den istifa eden eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in başına geldi. İdris Naim Şahin'in adı Ordu'nun Ünye ilçesinde ki Belediyesi Otobüs Terminali'nden söküldü.

5 NİSAN AKŞAMI KALDIRILDI

30 Mart Yerel Mahalli Seçimlerinden sonra meclis kararıyla terminale verilen ‘İdris Naim Şahin' ismi kaldırıldı. Şahin'in isminin 5 Nisan Cumartesi akşamı apar-topar ortadan kaldırıldığı belirtiliyor.

ÖNCEKİ HALİ

idris.jpg 

SONRAKİ HALİ

idris1.jpg 

ÜNYE'YE HİZMET ETMİŞ KİŞİLERİN İSİMLERİ

Ünye Belediyesi, geçen yıl Eylül ayında yapılan meclis toplantısında Ünye'ye hizmet etmiş kişilerin isimlerinin ilçede yaşaması için karar almıştı. Meclis kararı üzerine eski Tarım ve Köy İşleri Bakanı merhum Refaiddin Şahin'in adı Ünye Şehir Stadı'na, eski Sanayi ve Ticaret Bakanı Şükrü Yürür'ün adı limana ve eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in adı da Ünye Belediyesi Binicilik Tesisleri ile Ünye Belediyesi Otobüs Terminali'ne verilmişti.