HABER /  GALATASARAY

Galatasaray'da Fatih Terim'le yollar ayrılıyor mu? Akıllara 2013-2014 sezonu geldi

Galatasaray 2013-14 sezonuna da çok kötü başlamış, Ünal Aysal’la gerilim yaşayan Fatih Terim'le yollar ayrılmıştı. Bu sezon da benzer bir tablo hakim.

Son iki sezonun şampiyonu Galatasaray tam anlamıyla dejavu yaşıyor. Sarı-kırmızılılar 2 şampiyonluğun ardından 2013-14 sezonuna da çok kötü bir başlangıç yapmıştı. Ardından Fatih Terim'le o dönemin başkanı Ünal Aysal arasında sert rüzgarlar esmişti. 

7 haftada yine 10 puan
Yaşanan gerilimin ardından Fatih Terim'le 5.haftadaki Beşiktaş maçının ardından yollar ayrılmıştı. Cimbom o dönemde de 7 hafta sonunda yine 10 puanda kalmıştı. 

Aralarına kara kedi girdi
Takvim gazetesinin haberine göre bu sezonda yine çok benzer bir tablo var. Üst üste 2 şampiyonluk sonrası kötü saha sonuçlarının ardından Terim ve Başkan Mustafa Cengiz arasına kara kedi girdi. 

Karşılıklı mesajlar
Üst üste verilen imalı ve sert mesajların ardından Galatasaray'da büyük gerilim yaşanıyor. Tüm bu yaşananlar 'Yine aynı son olur mu?'  sorularının sorulmasına neden olur.

"Kriz bekleyenler daha çok beklerler" 
Başkan Cengiz ve Terim, Türk Telekom Stadyumu'nda dün bir araya gelerek 2 saatlik bir görüşme gerçekleştirdi. Zirvenin son derece pozitif geçtiği ve teknik heyet ile de yönetim arasında bir sorun olmadığı özellikle vurgulandı. İki tarafından sorun ve sıkıntıları dile getirdiği toplantı sonunda başkan Cengiz, Fatih Terim'e olan güvenini dile getirirken, "Kriz bekleyenler daha çok beklerler" diyerek toplantı sonunda espri yaptı.

Ünal Aysal: Bu tip polemikler kabak tadı veriyor
Akşam gazetesinden Orçun Özateş'in haberinde, Galatasaray eski başkanı Ünal Aysal, Sarı-Kırmızılılar'da Gençlerbirliği maçı sonrası Başkan Mustafa Cengiz ile Fatih Terim arasında yaşanan söz polemiğini yorumladı. Ünal Aysal "Bu sıralar ağırlıklı yurt dışında olduğum için Galatasaray'ı yakından takip edemedim. Ama bu tip polemikler kabak tadı veriyor. Genelde bir başarısızlık serisi olunca kulüplerde iç sürtüşmeler artar. Sorumluğu almak istemeyen bazı yöneticilerin de dikkati başka yere çekme gayretleri başlar. Bunları fazla önemsememek lazım" ifadelerini kullandı.

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Rüştü Reçber, TFF-UEFA Futbol Gelişim Koordinatörü oldu
AÖF ders seçimi yapma 2019 ders ekle/sil TC ile öğrenci girişi
PMYO- POMEM Eğitim Sonu Sınavı ne zaman saat kaçta yapılacak?
AÖF kayıt yenileme ne zaman bitecek AÖF ders seçimi yapma ekranı
Nobel Fizik Ödülü sahiplerini buldu
Kimlik değiştirme son tarihi ne zaman yeni kimlik başvuru ekranı
Yorumlar 4 yorum