BIST 1.346
DOLAR 7,79
EURO 9,29
ALTIN 453,06
HABER /  GALATASARAY

Galatasaray başkan adayı Metin Öztürk'ten divan kuruluna dilekçe

 Galatasaray’ın başkan adayı-divan üyesi Metin Öztürk ve 13 üye divan kuruluna gönderdiği dilekçeyle, yönetimden başkan adayı olanlara seçim öncesinde vadesi geçmiş borçlar ile 31 Ocak 2021 tarihine kadar vadesi gelecek bütün ödemelerin dökümünün verilmesini talep etti. 

Abone ol

 Galatasaray’ın başkan adayı-divan üyesi Metin Öztürk ve 13 üye divan kuruluna dilekçe gönderdi. Divan Başkanı Eşref Hamamcıoğlu "Pazartesi, divan olarak bu talebi yönetime ileteceğiz" dedi. O dilekçede şu ifadelere yer verildi:

  "Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu Başkanlığı'na, Tüzüğümüzün 27. maddesine uygun olarak, ilan edilmiş olan 19-26 Aralık 2020 tarihli seçimde, tüzüğümüzün 61. maddesine uygun olarak, Galatasaray Spor Kulübü Derneği Başkanlığı için aday olanlara, seçim öncesinde verilmek üzere; Şu anki mevcut yönetimden kulüp ve bağlı şirketlerinin ayrı ayrı, vadesi geçmiş borçlar ile 31 Ocak 2021 tarihine kadar vadesi gelecek bütün ödemelerin (Özellikle günü geçmiş banka kredileri ve günü geçmiş futbolcu ödemeleri, çek veya senet olarak verilenler dahil) dökümünü divanınızda saklı kalmak kaydı ile Galatasaray Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu'ndan talep edilmesini arz ederiz."

ÖNCEKİ HABERLER
Bakan Adil Karaismailoğlu açıkladı! ilk yerli uydu 6-A 2022 yılında fırlatılacak
Düzce'de feci olay! Çatıdan düşen 14 yaşındaki çocuk öldü
Çin'den getirilen Kovid-19 aşısı İnönü Üniversitesi'nde uygulanmaya başlandı
Kış lastiği uygulamasına uymamanın cezası ne kadar? Yeni rakam belirlendi
İşten çıkarılmalarına tepki gösteren grup 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde eylem yaptı
Meral Akşener kiminle evli eşi Tuncer Akşener kaç yaşında mesleği nedir?
Yorumlar