BIST 9.708
DOLAR 32,50
EURO 34,91
ALTIN 2.440,00
HABER /  SPOR

Futbolda haftanın programı

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Süper Lig, Türk Telekom Lig A ve Lig B'de haftanın programı;

Abone ol

Futbolda Turkcell Süper Lig'e 29. hafta maçlarıyla devam edilirken, Türk Telekom Lig A'da 30. hafta, Lig B Yükselme Grubu'nda 15. hafta, Lig B 4. ve 5. klasman gruplarında da 11. hafta karşılaşmaları yapılacak. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Turkcell Süper Lig, Türk Telekom Lig A ve Lig B'de haftanın programı şöyle:

-TURKCELL SÜPER LİG-

Bugün:
20.00 Gaziantepspor-Fenerbahçe (Kamil Ocak)
Yarın:
14.00 Trabzonspor-Sakaryaspor (Hüseyin Avni Aker)
15.00 Konyaspor-Kayseri Erciyesspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
19.00 Beşiktaş-Antalyaspor (BJK İnönü)
22 Nisan Pazar:
15.00 Denizlispor-Sivasspor (Denizli Atatürk)
15.00 Vestel Manisaspor-Bursaspor (Manisa 19 Mayıs)
15.00 Ankaragücü-Gençlerbirliği (Ankara 19 Mayıs)
15.00 Kayserispor-Ankaraspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
19.00 Galatasaray-Çaykur Rizespor (Ali Sami Yen)

-TÜRK TELEKOM LİG A-

Yarın:
13.00 Kasımpaşa-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Recep Tayyip
Erdoğan-Seyircisiz)
22 Nisan Pazar:
13.00 Malatyaspor-Gençlerbirliği OFTAŞ Spor (Malatya İnönü)
14.30 Türk Telekomspor-Orduspor (Türk Telekom)
14.30 Elazığspor-Mardinspor (Elazığ Atatürk)
14.30 Kocaelispor-Eskişehirspor (İsmetpaşa)
14.30 Samsunspor-Uşakspor (Samsun 19 Mayıs)
14.30 Altay-İstanbulspor (Alsancak)
14.30 Diyarbakırspor-Akçaabat Sebatspor (Diyarbakır Atatürk)
23 Nisan Pazartesi:
20.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Karşıyaka (Kamil Ocak)

-LİG B YÜKSELME GRUBU-

Yarın:
14.30 Adana Demirspor-Kırıkkalespor (5 Ocak)
22 Nisan Pazar:
14.30 Sarıyer-Şanlıurfaspor (Yusuf Ziya Öniş)
14.30 Boluspor-Alanyaspor (Bolu Atatürk)
14.30 Küçükköyspor-Kartalspor (Küçükköy)
14.30 Tarsus İdmanyurdu-Arsinspor (Burhanettin Kocamaz)

-LİG B 4. KLASMAN GRUBU-

22 Nisan Pazar:
14.30 Erzincanspor-Giresunspor (13 Şubat)
14.30 Yimpaş Yozgatspor-Erzurumspor (Yozgat Şehir)
14.30 Ünyespor-Tokatspor (Ünye İlçe)
14.30 Pazarspor-Yeni Kırşehirspor (Pazar İlçe)

-LİG B 5. KLASMAN GRUBU-

22 Nisan Pazar:
14.30 Adıyamanspor-Hatayspor (Adıyaman Atatürk)
14.30 Siirtspor-GASKİ Spor (Siirt Atatürk)
14.30 İskenderun Demirçelikspor-Kahramanmaraşspor (5 Temmuz)
14.30 Şanlıurfa Belediyespor-Cizrespor (11 Nisan)