BIST 4.505
DOLAR 18,84
EURO 20,19
ALTIN 1.135,34
HABER /  SPOR

Futbolda haftanın programı

Futbolda Turkcell Süper Ligi ve 2. Lig'de haftanın programı açıklandı

Abone ol

Futbolda Turkcell Süper Ligi ve Türk Telekom Lig (A)'ya 9. hafta maçlarıyla devam edilirken, Lig (B) 2., 3. ve 4. gruplarda ise 10. hafta maçları yapılacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Turkcell Süper Ligi, Türk Telekom Lig (A) ve Lig (B)'de haftanın maçlarının programı şöyle:

-TURKCELL SÜPER LİGİ-

14 Ekim Cumartesi:
20.30 Galatasaray-Ankaragücü (Ali Sami Yen)
15.00 Gaziantepspor-Sakaryaspor (Kamil Ocak)
14.30 Trabzonspor-Kayseri Erciyespor (Hüseyin Avni Aker)
15.00 Konyaspor-Bursaspor (Konya Atatürk)
15 Ekim Pazar:
15.00 Kayserispor-Sivasspor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
15.00 Denizlispor-Çaykur Rizespor (Denizli Atatürk)
15.00 Vestel Manisaspor-Antalyaspor (Manisa 19 Mayıs)
14.30 Ankaraspor-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)
20.00 Beşiktaş-Gençlerbirliği (BJK İnönü)

-TÜRK TELEKOM LİG (A)-

14 Ekim Cumartesi:
14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi
(Atatürk Olimpiyat)
15 Ekim Pazar:
15.00 Türk Telekomspor-Elazığspor (Türk Telekom)
15.00 Uşakspor-Karşıyaka (1 Eylül)
15.00 Akçaabat Sebatspor-Samsunspor (Akçaabat Fatih)
15.00 İstanbulspor-Kocaelispor (Bahçelievler)
15.00 Altay-Kasımpaşa (İzmir Atatürk)
15.00 Mardinspor-Malatyaspor (21 Kasım)
15.00 Orduspor-Diyarbakırspor (19 Eylül)
16 Ekim Pazartesi:
20.00 Eskişehirspor-Gençlerbirliği OFTAŞ Spor (Eskişehir Atatürk)

-LİG (B)-

2. Grup:
--------
14 Ekim Cumartesi:
15.00 İzmirspor-Fethiyespor (Altay Alsancak)
15 Ekim Pazar:
15.00 Marmaris Belediyespor-Alanyaspor (Marmaris)
15.00 Nazilli Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Nazilli)
15.00 Turgutluspor-Muğlaspor (7 Eylül)
15.00 Mersin İdmanyurdu-Bucaspor (Tevfik Sırrı Gür)

3. Grup:
--------
14 Ekim Cumartesi:
15.00 İstanbul Maltepespor-Darıca Gençlerbirliği (Maltepe)
15 Ekim Pazar:
15.00 Pendikspor-Kardemir Karabükspor (Maltepe)
15.00 Gebzespor-Boluspor (Gebze)
15.00 Çankırı Belediyespor-Zeytinburnuspor (Çankırı Atatürk)
15.00 Keçiörengücü-Kartalspor (Aktepe)

4. Grup:
--------
15 Ekim Pazar:
15.00 Tokatspor-Yeni Kırşehirspor (Gaziosmanpaşa)
15.00 Giresunspor-Erzincanspor (Giresun Atatürk)
15.00 Arsinspor-Pazarspor (Arsin)
15.00 Kırıkkalespor-Ünyespor (Fikret Karabudak)
15.00 Yimpaş Yozgatspor-Erzurumspor (Bozok)