BIST 114.809
DOLAR 6,86
EURO 7,76
ALTIN 396,96
HABER /  GALATASARAY

Fatih Terim emekli olacak mı? Kararını verdi

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in tedavisinin sona ermesinin ardından görevi bırakacağı ve emekli olacağı iddia edilmişti ancak deneyimli teknik adam böyle bir düşünce içerisinde değil.

Abone ol

Fatih Terim hastanede corona virüsü belasıyla savaş veriyor… Spor dünyası deneyimli teknik adama destek yollarken, Terim de sosyal medyadan yaptığı açıklamada daha iyi olacağının mesajını vermişti.

Görevi bırakacağı iddia edilmişti 
Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in tedavisinin sona ermesinin ardından görevi bırakacağı ve emekli olacağı iddia edilmişti. Ancak gelen bilgilere göre deneyimli teknik adamın böyle bir düşüncesi olmadığı öğrenildi.

İyileşir iyileşmez Florya'ya... 
Fatih Terim'in hastalığını atlatmasından sonra kariyerine nokta koyarak emeklilik kararı alacağı iddia edilmişti. Ancak tecrübeli hocanın böyle bir fikrinin olmadığı, iyileşir iyileşmez Florya'ya döneceği ifade edildi. Bu durum taraftarları memnun etti.

Maaşında indirime gidecek 
Galatasaray için çalışmalarını da sürdürüyor. Yöneticiler, teknik ekip ve scout ekibi sürekli temas halinde bulunan tecrübeli teknik adam, FIFA'nın almayı düşündüğü maaş indirimi kararını da masaya yatırdı. Terim'in futbolun durduğu bu noktada önce kendi maaşından indirim yaparak oyuncularına örnek olacak.

Son durumu iyi
Bilindiği üzere Fatih Terim corona virüse yakalanmıştı. Terim'in durumunun son derece iyi olduğu açıklanmıştı. Tecrübeli teknik adam yeniden takımının başında sahaya çıkacak.

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Fenerbahçe'ye Ferdi Kadıoğlu piyangosu
Pandemi ne demek kısaca pandemi açıklaması nedir?
Son depremler Malatya'da 3.8 büyüklüğünde oldu
Üç büyükler efsanelerini açıkladı
Juventus'ta Koronavirüs sonrası maaş indirimi
Migros kurbanlık hisse fiyatları 2020 büyükbaş kaç para?
Yorumlar 10 yorum